Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-2°

Infopäeval tutvustatakse uut kultuuritoetuste süsteemi

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Kultuurikompass Foto: Kiur Kaasik

30. aprill / Kultuuriteenistus ootab 10. mail kõiki huvilisi uut kultuuritoetuste süsteemi tutvustavale infopäevale.

10. mail kl 13 – 15 toimub Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakonnas (Raekoja plats 12, II korruse suur saal) kõigile huvilistele mõeldud uut kultuuritoetuste süsteemi tutvustav kohtumine, kus antakse ülevaade 2020. aasta kultuurivaldkonna toetuste taotlemise võimalustest.

Kultuuriteenistus tutvustab lähemalt uusi toetusmeetmeid ning taotluste esitamise tähtaegu. Tehakse ülevaade peamisest muudatustest, mis uue süsteemi rakendamisega taotlejate jaoks kaasnevad. Lisaks tutvustatakse huvilistele alates maikuust kehtima hakkavaid avalike ürituste registreerimise uuendatud nõudeid ning Kultuuriakna kasutusvõimalusi.

Kultuuriosakonna juhataja Marleen Viiduli sõnul kaasneb kultuurivaldkonna uuele süsteemile üleminekuga palju muutusi. „Uue toetussüsteemi oluliseks muudatuseks on senise ühe toetusmeetme asemel erinevate toetusmeetmete loomine ning seeläbi ka erinevate taotlustähtaegade kehtestamine. Lisaks hakkab taotlusi hindama ekspertidest koosnev hindamiskomisjon, kes juhindub kindlaks määratud hindamiskriteeriumitest,“ selgitas Viidul.

Uue süsteemi eesmärgiks on muuta kultuurivaldkonna rahastamine Tartus selgemaks ning paindlikumaks, et oleks võimalik erinevaid tegevusi, sündmusi ning projekte paremini planeerida.

Infopäevale tulijatel palutakse end eelnevalt hiljemalt 8. maiks registreerida.

Erinevate toetusliikidega ning taotlemistähtaegadega saab lähemalt tutvuda siin

Lisainfo:

Hemminki Otstavel, kultuuriteenistuse peaspetsialist, hemminki.otstavel@raad.tartu.ee, tel 736 1357

 

Viimati muudetud 30.04.2019