Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Inspiratsiooniseminaril jagatakse abiturientidele nippe õpetajate päevaks

Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi füüsikaõpetaja Eerik Säre Foto: SA Innove

20. september 2018 / Oktoobris toimuva õpetajate päeva eel kutsub Innove abituriente osalema inspiratsiooniseminaril „Kuidas disainida põnev koolitund?“.

Üritused toimuvad 25. septembril Tartus Erinevate Tubade klubis ja 27. septembril Tallinnas TTÜ Mektorys.

„Õpetajate päeval tegutsevad abiturendid küsivad sageli, kuidas viia läbi põnev ja inspireeriv tund. Seminaridel püüamegi leida vastuse küsimustele, mis teeb ühe koolitunni eriliselt ägedaks ja mis nippe kasutavad armastatud õpetajad,“ sõnas Innove õpetajaameti mainekujunduse peaspetsialist Silvia Uus.

Ürituse viib nii Tartus kui ka Tallinnas läbi Harald Lepisk, õpetajatest jagavad oma nippe Jaan Poska gümnaasiumi õpetaja Eerik Säre ja Tallinna reaalkooli õpetaja Martin Saar.

Igast koolist oodatakse osalema kaheliikmelisi meeskondi. „Ootame osalema eeskätt neid abituriente, kes õpetajate päeva korralduses aktiivselt kaasa löövad,“ sõnas Uus.

Praktilise poole pealt soovitab Innove koolil välja valida üks inimene (nt direktor, huvijuht või mõni õpetaja), kes vastutab kooli registreerimise eest, nii ei teki mitmekordset kirjapanekut. Registreerimisel tuleb olla kiire, sest mõlemast üritusest saab osa võtta 50 abiturienti. „Kuid ürituse emotsioone ja kaasavõetavat materjali saab pärast jagada ka koolikaaslastele,“ lisas Uus.

Registreeri ennast kohe aadressil https://www.innove.ee/event/inspiratsiooniseminar-kuidas-disainida-ponev-koolitund/.

Lisainfo:
Silvia Uus
Peaspetsialist (õpetajaameti mainekujundus)

Õpetaja ja koolijuhi täienduskoolituskeskus
7350773
[email protected]
www.innove.ee
 

Viimati muudetud 20.09.2018