Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Interaktiivne rännaklavastus Aparaaditehases

Plakat

4. detsember 2023 / Aparaaditehase avatud kultuuriplatvormi raames etendub sel nädalal videomänguline interaktiivne rännaklavastus „Uustulnukas“.

Ööamööb kehastab Uustulnukat, kes on fiktiivne tehisaruga tegelane, kes loodi, ehitati, kodeeriti, programmeeriti Aparaaditehases. Ta on tänapäeva üks kuumimaid teemasid, mis (kes?) paneb meist igaüht mõtlema tuleviku stsenaariumitele ja tõstatab moraalseid küsimusi. Millised piirid on Uustulnukal, saab iga osaleja ise järele proovida. Uustulnukas viib osaleja usaldustnõudvale rännakule mööda Aparaaditehase kompleksi. Rännaklavastuse käigus saavad osalejad tutvuda nii Aparaaditehase tagatubade kui ka tegelase enda mitme palgega.

Etendust mängitakse 5., 7., ja 9. detsembril kell 19 Aparaaditehases (Kastani 42). Etendus algab klubi Gutenbergi ruumidest, liigub mööda Aparaaditehast ja jõuab tagasi klubi Gutenbergi (hoovist uks nr 7, neljas korrus).

Piletid Fientas: https://fienta.com/et/interaktiivne-rannaklavastus-videomangus-74193

Sündmus toimub Aparaaditehase avatud kultuuriplatvormi raames, mis kujutab endast eelkõige noortele ja alles alustavatele artistidele ning kultuurikorraldajatele suunatud avalikku üleskutset korraldada Aparaaditehases oma kultuurisündmus: www.aparaaditehas.ee/avatudkultuuriplatvorm

Etendust toetavad Tartu linn ja Tartu Kultuurkapital.

Viimati muudetud 04.12.2023