Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Jakobi mägi suletakse liiklusele kuni augusti keskpaigani

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

keelumärk

27. juuli 2022 / Jakobi mäe sademeveetorustiku ehitus liigub järgmisesse etappi ja kolmapäeval, 27. juulil suletakse alates kella 9.00st Jakobi mägi läbivale liiklusele täielikult.

Tänav jääb suletuks kuni 15. augustini. Teetööd toovad kaasa muudatused bussiliikluses.
 
Kesklinna jõudmiseks on soovitatav ümbersõidumarsruut F. Tuglase – Vaksali – Riia. Liiklemiseks on avatud ka Herne, Hiie, J. Hurda ja Veski tänav (kuni Näituse tänavani).

Tallinna suunal väljumine on soovitatav Riia tänava kaudu. Tallinna poole on võimalik sõita ka mööda Kroonuaia, Herne ja F. Tuglase tänavat. Laia tänava poolt tulles on võimalik Tallinna suunal liikuda ka mööda Tähtvere tänavat.

Bussiliini nr 6 ajutine teekond on kesklinna suunal F. R. Kreutzwaldi – J. Hurda – Taara pst – Näituse – K. E von Baeri – Jakobi. Ajutine Hurda peatus asub enne J. Hurda tänavale pööret. Linnast väljuval suunal sõidab buss Kroonuaia – Herne – F. Tuglase – F. R. Kreutzwaldi. Läbimata jäävad Kloostri, Hurda ja Kreutzwaldi peatused. Bussiliin peatub Herne, Piiri ja Laululava peatuses.

Ööliini nr 22 ajutine teekond on Kroonuaia – Herne – F. Tuglase.  Läbimata peatused on Kloostri, Hurda, Kreutzwaldi. Buss peatub Herne, Piiri ja Laululava peatuses.

Töid teeb Põdra Maja OÜ. Sulgemise ja ajutise liikluskorralduse eest vastutab Tamar Tenn (projektijuht, tel 502 8242, [email protected]).

Bussiliiklus

Liiklusskeem

Viimati muudetud 27.07.2022