Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Juuni Tartu Kunstinädal kutsub ekskursioonidele

Tartu Kunstimaja pressiteade

Tartu Art Week

12. juuni 2024 / Seekordsel Tartu Kunstinädalal toimuvad Kõrgem Kunstikool Pallase avalikud kaitsmised, Tartu Kunstimajas tehisaru arutelu, töötuba, vestlusring, kunstniku tuur, laste kunstipäev, Tartu Kunstimuuseumis poeedi Jaan Malini ja kuraatori Mae Variku tuur ja viipekeelne tuur, HAKI galeriis “Runneli katusealuse kunstikogu” näituse avamine, Kadri Asmeri kuraatorituur Tartu Ülikooli kunstimuuseumis ning Maris Aare ja Jaanus Kaasiku näituse “Lood argiilust ja selle erakordsusest” avamine R galeriis. Üritused on tasuta või muuseumipiletiga.

Juunis osalevad galeriid ja muuseumid: Galerii Pallas, HAKI galerii, R galerii, Tartu Ülikooli kunstimuuseum, Tartu Kunstimaja, Tartu Kunstimuuseum.

Tartu Kunstinädal sai alguse jaanuaris, mis vaid ühe nädalaga tõi erinevatesse Tartu kunstigaleriidesse- ja muuseumidesse üle 2000 külastaja. 

Tartu Kunstinädal toimub iga kuu teisel nädalal. Kõik kunstinädala üritused on tasuta või muuseumipiletiga. Kunstinädalaga käib kaasas uus Tartu kunstikaart, mis on saadaval igas Tartu kunstiasutuses. 

Täpsem programm on leitav Tartu Kunstinädala Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/share/UrgfACH6SPQquWsF/ 

Viimati muudetud 12.06.2024