Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kolmapäeval suletakse liikluseks Kreutzwaldi tänava sõidusuund

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Teetööd Foto: Ove Maidla

7. juuli / Kolmapäeval, 8. juulil suletakse liikluseks Kreutzwaldi tänava sõidusuund Maaülikooli spordihoone juures. Liiklus jätkub tänaval mõlemas suunas, seda reguleeritakse ajutise valgusfooriga.

Kreutzwaldi tänava lõik on suletud 200 meetri ulatuses. Tööd toimuvad lõiguti ja alustatakse linna poolsest otsast. Nädalavahetusel töid ei teostata ja taastatakse liiklus täielikult.

Tööd kestavad umbes kaks nädalat, nende jooksul ehitatakse sademevee torustik ja taastatakse teekate. Selle aja jooksul tagatakse kohalike elanike juurdepääs kinnistutele, prügiveo graafikujärgne toimimine ja operatiivsõidukite läbipääs. 

Maaülikooli ajutine bussipeatus paigaldatakse esmalt Näituste messikeskuse sissesõidu juurde ja esmaspäevast paigaldatakse ajutine bussipeatus alalisest peatusest linna poole.

Kreutzwaldi tänava ehitustööd on osa Vaksali - Fr.Tuglase - Fr.R.Kreutzwaldi kergliiklustee ehitamisest. Vaksali ja Näituse tänava ristmikust Rohelise Pargini ulatuv 3,2 kilomeetri pikkune kergliiklustee saab valmis 2021. aasta lõpus. Selle ehitamisel rajatakse lõigule raudteekoridoriga paralleelselt kulgev jalgratta- ja jalgtee, mis on varustatud parkimiskohtade, puhkealade, haljasalade ja bussiootepaviljonidega, ning rekonstrueeritakse olemasolevad sõiduteed. 

Ehitusskeem

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 08.07.2020