Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Konverentsitoetusi saab nüüd taotleda läbi taotluste esitamise ja menetlemise infosüsteemi

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

konverents

28. august / Kuni 1. oktoobrini saab esitada taotlusi toetuse saamiseks 2020. aasta esimesel poolaastal toimuvate konverentside korraldamiseks. Alates sellest voorust on muutunud taotluse esitamise vorm - toetuste taotlemine on viidud üle Tartu Linnavalitsuse taotluste esitamise ja menetlemise infosüsteemi.

Konverentsitoetust võivad Tartu linnalt taotleda era- ja avalik-õiguslikud juriidilised isikud ning ühe konverentsi maksimaalne toetussumma on 5000 eurot.

Konverentside toetamisega soovib linn kasvatada Tartu tuntust konverentsikohana, vähendada turismi hooajalisust, tuua juurde kliente Tartu majutusettevõtetele ning suurendada konverentsikorraldajate ja turismiteenuste pakkujate vahelist koostööd.

Toetust saab Tartus toimuv vähemalt kahepäevane konverents, mille osalejate ööbimisi Tartu linna majutusasutustes on kokku vähemalt 200. Toetuse saamise eelduseks on ka oma- ja kaasfinantseeringu olemasolu vähemalt 60 protsendi ulatuses konverentsi kogumaksumusest.

Toetust saab taotleda: https://www.tartu.ee/konverentsitoetus
Tähelepanu tuleks pöörata sellele, et erinevalt varasemast süsteemist peab taotluse esitaja olema volitatutud organisatsiooni B-kaardil oleva isiku poolt.

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 28.08.2019