Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kuidas hinnata kultuuri mõju? ERMi ja Tartu 2024 ühisseminar

Eesti Rahva Muuseumi pressiteade

Kuidas hinnata kultuuri mõju? ERMi ja Tartu 2024 ühisseminar

16. september 2022 / 19. septembril kell 13.00–16.30 kutsub Eesti Rahva Muuseum arutlema kultuuri mõju üle ühiskonnas ning seminaril uuritakse, kuidas kultuuri mõju hinnata. Seminar toimub ERMi ja Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 koostöös.

Kohtumist juhib SA Tartu 2024 uuringute spetsialist Annika Jalak. Sõna võtavad Eesti Rahva Muuseumi teadusdirektor Pille Runnel, teadussekretär Agnes Aljas ning Statistikaameti juhtivanalüütik Märt Leesment, Kultuuriministeeriumi andmete peaekspert Karl Viilmann, andmete visualiseerimise spetsialistid Domestic Data Streamesist jpt. Huvipakkuvaid teemasid ja küsimusi saate ette saata registreerimisel aadressil: agnes.aljas@erm.ee.
 
Päevakava ja registreerimislink: www.erm.ee/et/seminar-kuidas-hinnata-kultuuri-moju 

ERMi muuseumiuuringute töörühm on viimasel kolmel aastal osalenud kahes rahvusvahelise kultuurisektori innovatsiooniprojektis, mis tegelevad kultuurivaldkonna mõjude hindamisega. Projekti Me-Mind raames on kuni 2. oktoobrini on veel ka avatud ERMis näitus "Numbripõnevus. Arutlus andmetest ja mõõtmisest".

Tartu koos Lõuna-Eestiga on Euroopa kultuuripealinn aastal 2024. Tegu on Eesti suursündmusega, mis pakub erilisi kultuurielamusi Lõuna-Eestis. Loe lähemalt: tartu2024.ee

Lisainfo: Agnes Aljas, ERMi teadussekretär, agnes.aljas@erm.ee, telefon 5349 0515

Viimati muudetud 16.09.2022