Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
19°

Kultuuriosakond ootab taotlusi 2018. a kultuurivaldkonna toetustele

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Toomkiriku varemetes Foto: Sander Hiire

12. juuli / 2018. aastal toimuvate kultuuriprojektide ja aastaringse rahvakultuurivaldkonna huvitegevuse korraldamise toetuse taotlemine on alanud.

Tartu linnalt on võimalik taotleda toetust 2018. aastal Tartus toimuvatele kultuuriprojektidele. Toetuse taotlusvoor on avatud kuni 15. augustini (k.a).

Linnavalitsus näeks hea meelega, et kultuuriprojektide korraldajad mõtleks järgmiste aastate sündmusi korraldades ka Eesti Vabariigi 100. sünniaastapäeva tähistamise võtmes. „Tartu kultuurielus on olulised paljud juba traditsiooniliseks saanud sündmused, kuid iga aasta toob juurde ka uusi kultuurielamusi. Oleks väga tervitatav, kui Eesti Vabariigi 100. sünniaastapäeva pidustused inspireeriksid loojaid ja kultuurikorraldajaid ellu kutsuma tulevikku vaatavaid  ja põnevaid üritusi selle sündmuse tähistamiseks,“ sõnas abilinnapea Tiia Teppan.

Huvitegevuse toetusele rahvakultuurivaldkonnas kvalifitseeruvad Tartus tegutsevad ühingud, mis korraldavad huvitegevust koorimuusika, rahvatantsu, puhkpillimuusika, pärimusmuusika, harrastusteatri, rahvusliku käsitöö ja folkloorivaldkonnas. Huvitegevuse toetuse taotlemise tähtaeg on 1. september (k.a).

Kultuurivaldkonna toetusliikide kohta saab täpsemalt lugeda Tartu kodulehelt:  www.tartu.ee/et/juhised-toetuste-saamiseks#kultuurivaldkonna-toetused
Toetuste taotlemine toimub veebipõhises keskkonnas www.tartu.ee/kotoetused

Taotlemisel nõustavad ja abistavad teid kultuuriteenistuse peaspetsialistid Piret Tamm (tel 736 1357, Piret.Tamm@raad.tartu.ee) ja Kristel Kalda (tel 736 1359, kristel.kalda@raad.tartu.ee).

Viimati muudetud 12.07.2017