Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Lõuna-Eesti Lastekaitsepäev: "Värve täis on liikumine"

Tartu Noorsootöö Keskuse pressiteade

Lastekaitsepäev Tartus

31. mai 2024 / Sellel aastal on Tartu linna Lõuna-Eesti Lastekaitsepäeva teemaks "Värve täis on liikumine", mis paneb rõhku liikumise olulisusele ning üldisele heaolule. Sündmus kestab kaks päeva, mille vältel on võimalik arendavatest ning liikuvatest tegevustest osa võtta.

Esimesel päeval ehk reedel (31.05) on kohal Tartu Tervishoiu Kõrgkool, kes teevad põnevaid ja tervistedendavaid praktilisi tegevusi. Lisaks saab hommikul osaleda hommikuvõimlemises ning päeval teha kaasa avalikus trenni, mida juhendab kaks Tähtvere Tantsukeskuse noort. 

Teisel päeval ehk laupäeval (01.06) on kohal kodutütred, kes annavad edasi matkatarkusi läbi praktiliste tegevuste. Päeva vältel esinevad mitmed vahvad tantsijad erinevatest tantsukeskustest - Error tantsukool, Tähtvere Tantsukeskus, Bertram Studios, JJ-Street. Lisaks toimub õhtul Värvikas Tartu jooks, kus saab läbida joostes rada nii, et on võimalus värviliseks saada! Rohkem infot Värvikas Tartu tegevuse kohta leiad siit: https://fb.me/e/5xdo4L48w

Mõlemal päeval on kohal Karateklubi Falco, kus õpetatakse enesekaitset, FC Helios, kes teevad reaktsioonitulede harjutusi ning löögikiiruse mõõtmist. Lisaks saab osaleda võimlemisklubi Akros töötoas. 

Peale töötubade saab kuulata ja osaleda aruteludes erinevatel teemadel nagu "Miks liikuda?", "Miks õppida?", "Miks hoolida keskkonnast?" ja veel palju muud. Rohkem infot arutelude teemade kohta leiad siit: https://fb.me/e/1ZaO022LW

Rohkem infot Lõuna-Eesti Lastekaitsepäeva kohta leiad facebook ürituselt: https://fb.me/e/4p2d0LnaF või Tartu Noorsootöö Keskuse kodulehelt: https://tntk.tartu.ee/tartu-linna-lastekaitsepaev/. Sündmuse on korraldanud Tartu Noorsootöö Keskus  koostöös Tartu 2024 Extended noorteprogrammiga. Sündmust toetab Tartu linn.

Viimati muudetud 31.05.2024