Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

„Maitsev Tartu 2019“ ootab veebruaris uusi maitseelamusi nautima

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

maitsev Tartu Foto: Silver Gutmann

24. jaanuar / „Maitsev Tartu“ on tartlaste ja linna külaliste poolt oodatud maitseelamuste kampaania, mis toimub tänavu juba viiendat korda.

Kogu veebruari jooksul saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd 14-s Tartu restoranis, kus töötatakse just selle kampaania jaoks lisaks tavamenüüle välja ka erimenüü. Erimenüüle kehtib komplektihind 21 eurot, mis sisaldab kolme käiku.

Kampaanias osalevad restoranid on alustanud laudade broneerimisega. Menüüde ja restoranidega saab juba tutvuda, valides huvipakkuva restorani lingi kodulehel www.maitsevtartu.ee.  Iga tutvustava teksti juures on laua broneerimiseks telefoninumber.

Kampaanias osalevate restoranide peakokad annavad oma parima, et üllatada linnaelanikke ja -külalisi hõrkude ja naudinguid pakkuvate eriroogadega. Toidunautlejad saavad hinnata restoranide pingutusi, selgitades välja külastajate lemmiku. Oma hinnangu saab anda kodulehel www.maitsevtartu.ee vastava restorani juures oleval hindamisskaalal.  Erimenüüsid saab nautida 1.–28. veebruarini. Tulemused selguvad 6. märtsil.

Sel aastal on mõeldud rohkem ka taimetoitlastest külastajatele - restoranide Polpo ja FII erimenüüs pakutavad road on kohandatavad ka taimetoitlastele ning kohvik-resto JOP on veganitele välja töötanud erimenüü.

„Maitsev Tartu 2019“ kampaanias osalevad:  Antonius, Cafe Shakespeare, Chez Andre, Dorpat, Entri, FII, Gustav Gastro, Kohvik-resto JOP, Meat Market, Polpo, Spargel, Tšehhov, Vilde ja Vine, YliCool.

Lisainfo: Marilin Kroon, Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakonna ettevõtluse arengu spetsialist, tel 7361 194, 512 4634.

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 14.03.2019