Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Maitsva Tartu publikuhääletuse võitis Kampus

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Maitsva Tartu publikuhääletuse võitis Kampus Foto: Silver Gutmann

4. märts 2022 / Maitsva Tartu maitseelamuste kuu tänavusel publikuhääletusel kogus kõrgeima hinnangu Kampuse kolmekäiguline erimenüü. Kuu väldanud kampaania jooksul telliti restoranides erimenüüsid kokku ligi 22 500 korda, mis on kaheksal aastal toimunud maitsetekuu parim tulemus.

Kõrgeima hinnangu saanud menüüde hinnete vahe oli napp. "Oleme saanud hulgaliselt positiivset tagasisidet nii restoranidelt kui ka klientidelt ja saame seetõttu lugeda tänavuse Maitsva Tartu igati kordaläinuks. Kindlasti toetas ettevõtmine juba pikemat aega piirangute tingimustes tegutsenud toidukohti ja pakkus meeldivat vaheldust maitseelamuste otsijatele," sõnas Tartu abilinnapea Raimond Tamm. 

Osalenud restoranid on tänulikud klientidele, kes suhtusid mõistvalt ja vastutustundlikult piirangutest tulenenud korraldusse ja muudatustesse. Ettevõtjad tunnetasid sellel aastal klientide eriti sooja toetust ja tunnustust ning pakkusid erimenüüsid võimalusel ka kaasamüügiks, et soovijad saaksid huvi korral nautida restoranitoitu kodus. 

Maitsev Tartu toimus juba kaheksandat korda. Kolmekäigulisi erimenüüsid sai nautida 23 Tartu restoranis. Maitsev Tartu 2022 kampaanias osalesid: Antonius, Aparaat, Cafe Shakespeare, Cafe Truffe, Chez André, Dorpat, Fii, GMP Patisserie, Gustav Gastro Cafe, Humal, Kampus, Kolm Tilli, Lihuniku Äri, Meat Market, Pepe´s, Pierre, Pompei,  RP9, Spargel, Taverna, Trikster Tihane, Werner, Vilde ja Vine.

Lisainfo: ettevõtluse arengu osakonna valdkonnajuht Marilin Kroon, tel 736 1194, +372 512 4634

Viimati muudetud 04.03.2022