Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
28°
28°

Mänguasjamuuseum tähistab 21. mail sünnipäeva perepäevaga "Supermänguasjad"

Tartu Mänguasjamuuseumi pressiteade

Mänguasjamuuseum tähistab 21. mail sünnipäeva perepäevaga "Supermänguasjad"

17. mai 2022 / Laupäeval, 21. mail kella 11–15 tähistab Tartu Mänguasjamuuseum sünnipäeva ning kutsub kõiki väikeseid ja suuri selle auks korraldatavale perepäevale. Kuna parajasti on avatud näitus "50 superfakti mänguasjadest!", on sünnipäev samuti supermänguasjade teemaline.

Hommikul kell 11 algaval sünnipäevapeol saab mängida ja meisterdada, keerutada õnneloosiratast ja lasta endale imekauneid näomaalinguid teha. Muuseumi õdusas sisehoovis on avatud puutöökoda ning toimuvad põnevad mänguasjaarheoloogia töötoad, mängutoas saab meisterdada Sipsikuid ja murenukke, maitsvate kookidega ühepäevakohviku avab kohvik Elwa. Sünnipäevapeole pääs on kõigile tasuta, koogid ja õnneloosi saab lunastada eraldi tasu eest. 

Sünnipäevategevused kestavad kuni 15.00, muuseum on avatud kuni 17.00. Avatud on aasta suurnäitus "50 superfakti mänguasjadest!" ning väike galeriinäitus "Täpid ja triinud".
Samal õhtul toimuval Muuseumiööl on mänguasjamuuseum suletud, seepärast tasubki juba hommikul peol kohal olla! 

Tartu Mänguasjamuuseum asub Tartu vanalinnas Lutsu tänaval ja on aastaringselt avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18. Lisainfot näituste, teatrietenduste ja õpitubade kohta saab aadressilt www.mm.ee või telefonil 7461 777.

Lisainfo:

Marge Pärnits
Tartu Mänguasjamuuseumi arendusjuht
5136716
marge.parnits@mm.ee
www.mm.ee 
 

Viimati muudetud 17.05.2022