Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-2°

OLE ROHKEM. Auhinnagalal tunnustati silmapaistvaid tudengeid

Ole rohkem

28. mai / 27. mail tunnustati aktiivsemaid ja enim ühiskonna arengusse panustanud Tartu tudengeid ja tudengiorganisatsioone OLE ROHKEM. Auhinnagala live ülekande formaadis

“Tudengiorganisatsioonid pakuvad praktilisi oskuseid ja väljundeid, mis ajendavad paljusid noori just Tartu Ülikooli tulema. OLE ROHKEM. Auhindade eesmärk on märgata neid tänuväärseid tudengeid ja organisatsioone, kes panustavad oma vabu õhtuid ja nädalavahetusi selleks, et teha Tartust soodne keskkond arenemiseks ja õppimiseks,” ütleb OLE ROHKEM. Auhinnagala juht Joanna Kurvits.

Auhindu jagati seitsmes kategoorias. Aasta tudengiorganisatsiooniks kuulutati oluliselt oma liikmete arendamisele keskendunud Eesti Füüsikaüliõpilaste Selts. Aasta tudengiks valiti pikaajalise ja mõjusa panuse eest ühte organisatsiooni kauaaegne liige ja praegune AEGEE-Tartu president Maria Olmann. Aasta suurima ühiskondliku mõjuga tudengiorganisatsiooniks sai Bioteaduste Üliõpilaste Selts, kes on korraldanud viimasel aastal Teadusmarssi ja tudengiorganisatsioonide Keskkonnanädalat..

Aasta teoks valiti Elupäästev kingitus, Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts algatus, mis kasvas suureks Haigekassa üle-Eestiliseks projektiks. Aasta tudengisõbraks kuulutati kaks laureaati: Andres Kuusik, kes on sTARTUp Day idee looja  ja mitme tudengiorganisatsiooni toetajada. Esimest korda valiti ka teine laureaat aasta tudengisõbra kategoorias, kelleks sai Eesti Maaülikooli õppeprorektor Endla Reintam. Aasta koostööpartneriks valiti MTÜ sTARTUp Day. Sel aastal lisandus esmakordselt ka Aasta areneja kategooria, mille laureaadiks sai aasta aktiviseerunud ning mitmekordselt nii liikmete kui tegevuste poolest kasvanud Matemaatika-Informaatika Tudengiselts.

OLE ROHKEM. Auhinnagalat on korraldatud 2017. aastast alates. Sel aastal toimus see esmakordselt virtuaalselt.

OLE ROHKEM. Auhinnad on ellukutsutud Tartu Tudengiorganisatsioonide Koostöövõrgustiku poolt, Üliõpilaskonna Sihtasutuse eestvedamisel.

Rohkem infot: olerohkem.ee
Ülekannet saab järgi vaadata: www.facebook.com/olerohkem

Viimati muudetud 28.05.2020