Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Omniva alustab varahommikust lehekannet Tartus 1. juunil

Omniva

Lehekandja

25. mai 2023 / Omniva alustab varahommikust lehekannet Tartu linnas 1. juunil. Üldjoontes jääb tellijate jaoks kõik samaks, vaid lehe toob nüüd postkasti Omniva kirjakandja.

Ajaleht tuuakse varahommikul postkasti ajavahemikus kell 3.30-7.30. Kuna Omniva postikulleri kandering võib erineda varasema teenuse osutaja postiringist, siis võib kuller jõuda lehega konkreetsele aadressile, kas pisut varem, samal ajal või ka pisut hiljem. Esimestel päevadel toimub postiringi „sisse töötamine“ ja  anname endast parima, et toimetada kõik lehed kiirelt ja turvaliselt tellitud aadressile. Meil on Tartus pikaaegne posti kojukande kogemus ja aadressid üldjuhul tuttavad. Kuna hommikuse postiringi ülesehitus ning teekond on uus ja ka töötajad, kes lehti hakkavad tooma, on uued inimesed uuel töökohal, siis võib seetõttu minna natuke aega, et saada teenuse osutamine võimalikult sujuvaks. Senine Omniva postikanne jätkub tavapäraselt ja seal muudatusi hetkel plaanis ei ole.

Kellele teatada kui hommikul ei ole lehte postkastis?
Ootame tagasisidet teenuse kohta, eriti esimestel päevadel ja kui juhtub, et leht ei ole jõudnud nendeni. Selleks palume helistada klienditeeninduse telefonil 661 6616 või kirjutada emailil [email protected] . Toome esimesel võimalusel lehe järgi.   
 
Korteriühistutelt oodatakse väliukse võtmeid!  
Kõik korteriühistud ei ole veel jõudnud välisuste võtmeid üle anda Omnivale. Tegeleme hetkel aktiivselt võtmete saamisega ja oleme võtnud ühendust ühistute esindajatega.  Palume ühistutel ja majaomanikel kontrollida üle, et kas nende maja võti on Omniva esindajale juba antud varahommikuseks ülekandeks. Selleks palume pöörduda klienditeenindusese telefonil 661 6616 või kirjutada emailil [email protected].
 
Huvilised saavad tööd varahommikuse kirjakandjana
Suurem osa varahommikusi kirjakandjaid on tööle võetud, neist osa on endised Expo töötajaid, kuid on veel vabu kohti. Ootame tööle nii kogemustega töötajaid kui algajaid, sest koolitame ise välja ja toetame uue tööga alustamisel. Meie juurde on oodatud nii mehed kui naised. Vanus pole oluline, kui liikuv tööviis ja varahommikune tõusmine sobivad. Eriti ootame autosõiduoskusega kirjakandjaid. Huvilised saavad ühendust võtta  telefonil 5354 4680 Grete Veeleid või [email protected]. Võimalus on ka kandideerida läbi tööportaalide CVkeskus ja CVonline.

Viimati muudetud 25.05.2023