Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Puiestee tänava lõik suletakse oktoobri lõpuni liiklusele

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Puiestee tänav Foto: Maanus Kullamaa

12. juuni 2024 / Järgmisel nädalal algab Puiestee tänava (Roosi tn - Jaama tn lõik) rekonstrueerimine. Esmaspäevast suletakse lõik läbivale liiklusele, ümber suunatakse bussiliinid nr 7, 9, 10 ja 21.

17. juunil alates kell 7.00 suletakse tänavalõik liiklusele ja jääb suletuks kuni oktoobri keskpaigani. Kohalikele, teenindavale transpordile ja operatiivsõidukitele võimaldatakse juurdepääs. 19. juunil kell 7.00 – 24.00 suletakse liiklusele ka Puiestee tn ja Roosi tn ristmik. 

Kuna juuli keskpaigani on suletud Jaama – Põhja pst ristmik, siis ümbersõidu teekonnaks on soovitav kasutada Jaama – Kaunase pst – Kalda tee – Pikk – Raatuse – Narva mnt ja vastupidiselt Narva mnt – Fortuuna – Pikk – Kalda tee – Kaunase pst – Jaama. Ümbersõiduna on võimalik kasutada ka Puiestee - Roosi – Jaama – Paju – Anne – Kadaka – Jaama ja vastupidi. Kuna tegemist on kitsaste tänavatega, siis liiklemistingimused on raskendatud ja sõiduaeg võib olla pikem.

Peatumist ja parkimist kitsendatakse Anne tänaval ja Jaama tänaval.

Teetööde skeem
Ümbersõit

Bussiliiklus

Bussiliini nr 9 ajutine teekond Raadi suunal on Jaama (lõigus Paju tn – Narva mnt) – Narva mnt. Buss ei peatu Puiestee, Kasarmu ja Narvamäe peatustes. Puiestee asenduspeatuseks on Jaama ja Paju. Kasarmu peatuse ajutine peatus paigaldatakse Jaama tänavale Jaama tn – Roosi tn ristmiku lähistele. Narvamäe asenduspeatuseks on Peetri.

Annelinna suunal on ajutine teekond Narva mnt – Vene ringil tagasipööre – Jaama (lõigus Narva mnt – Paju). Buss ei peatu Narvamäe ja Kasarmu peatustes. Narvamäe asenduspeatuseks on Orava. Kasarmu peatuse ajutine peatus paigaldatakse Jaama tänavale (Jaama – Roosi ristmiku lähistele). 

Bussiliin nr 10 ajutine teekond Kvissentali suunal on Jaama (lõigus Paju – Narva mnt) – Narva mnt - Puiestee. Buss ei peatu Puiestee, Kasarmu ja Narvamäe peatustes. Puiestee asenduspeatuseks on Jaama ja Paju. Kasarmu peatuse ajutine peatus paigaldatakse Jaama tänavale Jaama tn – Roosi tn ristmiku lähistele. Narvamäe asenduspeatuseks on Peetri kirik.

Annelinna suunal on ajutine teekond Puiestee -  Narva mnt – Vene ringil tagasipööre – Jaama (lõigus Narva mnt – Paju). Buss ei peatu Narvamäe ja Kasarmu peatustes. Narvamäe asenduspeatuseks on Peetri kirik. Kasarmu peatuse ajutine peatus paigaldatakse Jaama tänavale (Jaama – Roosi ristmiku lähistele).

Ööliin nr 21 ajutine teekond on Jaama – Raatuse. Läbimata jääb Puiestee peatus, mille asenduspeatus on Jaama.

Kolmapäeval 19. juunil on ümbersõidul ka bussiliin nr 7. Ajutine teekond on Narva mnt – Muuseumi tee – Raadiraja ja vastupidi. Buss ei peatu Roosi ja Narvamäe peatustes. Narvamäe asenduspeatusteks on Peetri ja Orava. Roosi peatuste asenduspeatuseks on Jänese ja Orava.

Bussiliikluse skeem

Töid teeb aktsiaselts TREF. Kontaktisik on Andre Künnapuu (5354 4652, [email protected]). Ajutise liikluskorralduse eest vastutab Mihkel Tamm (5333 8298, [email protected]).

Planeeritud teetööde info leiab Tartu linnavalitsuse kaardirakendusest: liikluspiirangud.tartu.ee.

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 12.06.2024