Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Rahvakultuurikollektiive oodatakse osalema uuringu teises etapis

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

rahvatantsijad

26. veebruar 2024 / Tartu linn viib koostöös kultuuripoliitika mõttekojaga Creativity Lab läbi Tartu linna rahvakultuuri valdkonna kollektiivide uuringut. Teise etapi vastuseid oodatakse kuni 17. märtsini.

Uuringu eesmärk on saada terviklik ülevaade Tartu linnas tegutsevatest rahva- ja pärimuskultuuri valdkonnas tegutsevatest kollektiividest, nende tegevuse korraldusest, tingimustest, rõõmudest, muredest ja arenguvajadustest.  

Kui uuringu esimene osa kaardistas Tartu linnas tegutsevaid rahvakultuurikollektiive ja -rühmasid, siis teine osa keskendub kollektiivide rahastamisega seotud küsimustele.  Küsimustikku oodatakse täitma ühte või mitut kollektiivi haldava organisatsiooni või asutuse kohta ühiselt. Teisisõnu, küsitluse peaks täitma ühe juriidilise isiku kohta tervikuna (isegi, kui selle juriidilise isiku koosseisus tegutseb mitu rühma). Küsitlustele ei pea vastama Tartu linnas tegutsevad koolid.  

Kui kollektiivil on vastamata uuringu esimese etapi küsimustik, siis võib ikkagi julgelt uuringu teise etapi ära täita. Sellisel juhul saadetakse kollektiivile vastamiseks ka uuringu esimese etapi küsimustik. Sõltuvalt kollektiivi struktuurist ja tegevuse korraldusest võib olla tarvilik kaasata küsimustiku täitmisse ka teisi kollektiiviga seotud inimesi, kes omavad vajalikku infot (juhendaja, koori- või rühmavanem, tegevjuht või president).  

Küsitlust saab täita siin.

Kõikide uuringut puudutavate küsimustega võib pöörduda Ragnar Siili poole ([email protected]).

 

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 26.02.2024