Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Raudteejaama läheduses muutub 10. maist parkimiskorraldus

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Parkimine tuleb nüüdsest registreerida parkimisautomaadis Foto: Juhan Voolaid

5. mai 2023 / Alates 10. maist muudetakse parkimiskorraldust mitmes Vaksali tn parklas. Vaksali 2a ja Vaksali 12b parklad muudetakse alates 10. maist 2023 ajalise piiranguga parklateks.

Kolmapäevast alates on lubatud parkimisautomaadis registreeritud sõidukitel parklas tasuta parkida kuni 24 tundi. Kauemaks ei ole lubatud parklatesse sõidukeid jätta.

Parkimisautomaati tuleb parkimisel sisestada sõiduki registrinumber (nt 123ABC) ja asetada automaadist väljastatud kviitung sõidukis esiklaasist nähtavale kohale armatuurlauale.

„Tartu raudteejaama läheduses paiknevad avalikud parklad on äärmiselt suure täituvusega ning oleme teinud tähelepanekuid, et neid parklaid kasutatakse kohati väga pikaajaliseks sõiduki parkimiseks. Tasulise parkimisala piiril ning raudteejaama läheduses paiknevate parkimiskohtade järele on suur nõudlus ning seetõttu soovime neid lühemaajalistele parkijatele vabastada. Alates 10. maist on võimalik jätta sõiduk kõnealustesse parklatesse kuni 24 tunniks ja loodame sellega luua paremaid parkimisvõimalusi nii rongiga reisijatele, kesklinna piirkonda siirdujatele kui ka naabruskonna elanikele,“ selgitas abilinnapea Raimond Tamm.

Vaksali 2d parklas jääb kehtima senine parkimiskorraldus. Parkimine on lubatud kuni 2 tundi.

Vaksali 2a ja 2d parklad kaardil.

Vaksali 12b parkla kaardil.

Lisainfo:
abilinnapea Raimond Tamm, 515 4738

Viimati muudetud 12.05.2023