Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Sellel nädalal Autovabaduse puiesteel

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Kontsert autovabaduse puiesteel Foto: Nima Sarabi

25. juuli 2023 / Juuli viimane nädal toob Autovabaduse puiesteele omajagu möllu. Neljapäevasel suurkontserdil astub lavale legendaarne Bedwetters, reedese liikumispäeva fookus on toidul ja toitumisel ning päevale paneb punkti Rockin' Lady & her Rivertown Boys tantsuõhtu. Laupäeval ehk noorteala viimasel päeval on kogu Autovabaduse puiestee programm pühendatud noortele.

Teisipäeval, 25. juulil on noortealal terve päev füüsilise tervise teemaline töötuba. Kolmapäeval kell 14-20 toimub lillepärgade punumine ja mängida saab lauamänge, mis käsitlevad säästvat eluviisi, kell 15-18 on külas Tartu Loodusmaja. Neljapäeval, 27. juulil räägitakse vabatahtlikust tööst, kell 15-20 on külas Noorteühing Eesti 4H, 16-19 MTÜ Auh-auh. Reedene päev möödub krepp-paberist sahistite meisterdamise tähe all ja laupäeval, 29. juulil ehk noorteala viimasel päeval selle aasta Autovabaduse puiesteel ootab ees palju põnevat: 14-20 toimuvad erinevad noorteala tegevused üle terve Autovabaduse puiestee – töötoad, orienteerumine ja võistlused igal täistunnil, kell 18 on külas Franz Malmsten, 19.15-21.00 keerutavad plaate DJ Cristo Rääbis & DJ Ervin Hurt ning kirsina tordil algab kell 21 kaw’i kontsert, millele järgneb Artistic Flow tulešõu lava ees.  

Neljapäeval, 27. juulil kell 19 algab meeleolukas kontsert – Autovabaduse puiesteele tuleb rahvast hullutama Bedwetters.  

Reede ehk Autovabaduse puiestee viimase liikumispäeva fookuses on toit ja toitumine. Külas on SA Eestimaa Looduse Fond ja arutelule tuleb planeedisõbralike toiduvalikute tegemine, üleval on pop-up näitus toidu keskkonnamõjudest ning noortel on kell 16 ja 17.30 võimalus osaleda planeedisõbraliku kokkamise töötoas. Töötoas, mis on tasuta, ent eeldab eelregistreerimist, valmistatakse taimseid määrdeid, salateid ja marjamagustoitu. Lisaks tutvustatakse toitumis- ja treeningrakendusi. Õhtule paneb võiduka punkti kell 19 algav tantsuõhtu koos tantsuklubiga Tartu Swing – Rockin' Lady & Her Rivertown Boys.  

Laupäeval toimuvad erinevad töötoad, tegevused, võistlused ja paralleelselt ka lavaprogramm, nagu eelpool juba kirjeldatud. Õhtu nael on kell 21 algav kontsert, mille annab andekas muusik kaw. Pärast kontserti tasub aga linna jääda, sest kell 23 algab ka filmiõhtu – seekord on kavas naljast pakatav suvine komöödia “Suvitajad”. Filmi puhul on tegemist on austusavaldusega kunagisele kultuskomöödiale “Siin me oleme”.  

Autovabaduse puiestee programm: https://tartukorraldab.ee/avp/programm  

Sille Võsaste

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5214620

Viimati muudetud 25.07.2023