Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
19°

Tamme hostel ning Veski spordi- ja puhkekeskus pälvisid Booking.com WINNER 2018 tiitli

SA Tartu Sport pressiteade

Tamme hosteli fuajee Foto: Are Tralla

14. jaanuar / SA Tartu Sport hallatavad Tamme hostel ning Veski spordi- ja puhkekeskus pälvisid majutuse broneerimise süsteemi Booking.com WINNER 2018 tiitlid.

Mõlemad majutuskohad tegid võrreldes 2017. aastaga tõusu keskmiste hinnangute osas.

Tamme hostel asub Tamme staadioni kompleksis ning sealses majutusasutuses on 16 tuba ning 53 voodikohta. Asukoht staadionil pakub eriti suurepärast keskkonda spordilembestele inimestele, aga ka kõigile teistele, kes peavad lugu miljööväärtuslikust asukohast. Hostel sobib peatuspaigaks soodsamat hinnaklassi väärtustavatele inimestele, olgu selleks siis spordilaagrid, õpilasgrupid või tudengid.
Booking.comi süsteemis on Tamme hostel selle renoveerimise järgsest avamisest ehk alates aastast 2013. Iga aastaga on võidetud klientide südameid ning nende hinnangud on läinud vaid ülespoole. 2018. aasta lõppes kõrge keskmise hindega - 8.5 punkti 10st võimalikust. 2017. aastal oli hinnang 8.4 punkti.
Eriti kõrgelt hindavad hosteli kliendid puhtust ning klienditeenindust ning peavad üldist hinna-kvaliteedi suhet väga heaks.

Veski spordi- ja puhkekeskus on pikkade traditsioonidega majutuspaik Otepää külje all Kaarna järve kaldal. Majutuskohti on 77-le inimesele ning need asuvad 4 erineva suurusega majutusmajas. Asukoht teeb Veski keskusest hinnatud peatuspaiga talispordi harrastajate jaoks, sest talvepealinn Otepää asub vaid 2 kilomeetri kaugusel. Igal suvel tulevad tuhanded lapsed ja noored üle Eesti, aga ka kaugemalt Veski spordi-ja puhkekeskusesse, et siin veeta toredad päevad spordi- või vabaajalaagris.
2018. aastal sai Veski spordi- ja puhkekeskuses valmis ka väliujula, mistõttu on sealne laagripaik ideaalne ka ujujatele, sest 25 m rajad võimaldavad harjutada nii vettehüppeid kui ka ujumist otse järvevees. 2018. a lõpul toimusid just nendel radadel ka taliujumise Eesti meistrivõistlused. Veski spordi- ja puhkekeskuse majutuse hinnad on soodsad ning sealsed sportimisvõimalused pakuvad tegevust aasta ringi. Veski kompleks on ideaalne ka mitmesuguste kokkutulekute, suve-ja talvepäevade ning muude koosviibimiste korraldamiseks.
Booking.comi süsteemis on Veski spordi- ja puhkekeskus juba aastaid ning samuti teinud aasta-aastalt paremaid tulemusi. 2018 aasta 9,2 punkti 10st võimalikust on ülikõrge hinnang majutusasutusele. Väga kõrgelt hinnatakse sealselt klienditeenindust ning hinna-kvaliteedi suhe on seal samuti paigas ning klientide poolt kõrgelt hinnatud.

Lisainfo:  Margit Saar, SA Tartu Sport müügi-ja turundusjuht, tel 523 5856.

Viimati muudetud 14.01.2019