Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Täna õhtul saab linnaliinibussis diskot

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Tartu linnaliinibuss Foto: Mana Kaasik

15. september 2023 / Täna kell 19–22 ootavad Tartu linnaliinibussid Küüni ja Uueturu tänava ristis kõiki bussidiskole, et sobivalt sisse juhatada laupäeval algav liikuvusnädal, mis sel korral toob kaasa ka tasuta bussisõidu terveks nädalaks.

15. septembril õhtul kell 19–22 toimuvaks bussidiskoks on kohale toodud linnaliinibussid, sh saab uudistada Stencibility kleepsubussi ja tutvuda huvitavate Tartu linnaliinibussi ajaloofaktidega. Bussid on statsionaarsed ja tantsida saab nende sees ja ümber. Lisaks saab testida oma reaktsioonikiirust ja katsetada sõitmist kastiratastega. Tänavatoitu pakub Peas Out. 

Muusikat mängivad DJ-d Dr.PhilGood & the Accountant ning DJ Duo ÖÖ. Gram-Of-Fun bändi ja Spontaanse Chill üritusega kuulsaks saanud sõbrad Dr.PhilGood ja the Accountant mängivad sel korral house ja disco muusikat ning muusikale lisatakse vürtsi elektrooniliste trummidega. DJ duo ÖÖ on kohalik naisduo, kes on viimastel aastatel lisaks kohalikele ülesastumistele ka mitmetel muusikafestivalidel üles astunud. Bussidiskol mängivad nad särtsakat meloodilist afro house’i. 

Ürituse korraldamisel lähtutakse keskkonnahoidlike sündmuste korraldamise juhendist. Bussidiskole julgustame tulema kasutades keskkonnahoidlikke liikumisviise – jala, jalgratta, kergliikuri või bussiga. 

Lisainfo liikuvusnädala kohta: www.tartu.ee/liikuvusnadal   

Viimati muudetud 15.09.2023