Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tänavune Tartu linna ja maakonna suvekampaania kutsub nautima tartumaiseid elamusi

Tartu linnavalitsuse pressiteade

Tartumaisus Voronja galeriis Foto: Ruudu Rahumaru

1. juuni 2021 / Sel nädalal stardib Tartumaa suvekampaania, mis kutsub siseturiste avastama Tartu linnas ja maakonnas pakutavaid ehedaid tartumaiseid elamusi. Kampaania kestab juuni lõpuni.

“Nii Tartu linn kui ka maakond suudavad pakkuda palju üllatavat isegi piirkonna elanikele, rääkimata siia saabuvatest turistidest. Tänavuse kampaaniaga soovime inimestele lähemale tuua just siinsed elamused, tutvustades laia spektrit alates maitseelamustest ja lõpetades aktiivse puhkusega. Elamusi võib kogeda nii paadimajas ööbides, ootamatus paigas toimuval Emajõe suvekontserdil, rattamatkal või hoopis teaduskatseid tehes,” rääkis Tartu linna turundusjuht Helen Kalberg.

Kampaania raames leiab Visit Tartu kodulehelt laias valikus sündmusi ja kogemusi nii peredele, kultuurituristidele, aktiivse puhkuse harrastajatele, maitsenaudingute otsijatele, loodushuvilistele kui ka kõigile neile, kes soovivad aja maha võtta ja nautida hetke.

Ka sel suvel toimuvad omanäolised teematuurid, mis tutvustavad piirkonda tavatute nurkade alt. Tuurid on kõikidele osalejatele tasuta. Käesoleval aastal on erilise tähelepanu all Emajõgi ja erinevad veeseiklused ning suve jooksul toimub erinevate temaatikatega põnevaid paadimatku.

Tartumaal puhkajad või veel oma reisiotsust kaaluvad huvilised on oodatud osalema ka kampaania auhinnamängudes, mille info leiab Visit Tartu Facebooki ja Instagrami sotsiaalmeediakanalitest. Väärt auhinnad on välja pannud piirkonna turismiettevõtjad.

1. juunist 30. juunini kestvat kampaaniat korraldavad SA Tartumaa Turism ja Tartu Linnavalitsus koostöös piirkonna turismiettevõtjatega. Kampaania meediapartner on Tartu Postimees.

Lisainfo: Tartu linna turundusjuht Helen Kalberg, 513 3929

Viimati muudetud 01.06.2021