Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tarkusepäevale otsitakse kauplejaid

Tartu Noorsootöö Keskuse pressiteade

8. juuni 2023 / Noorsootöö keskus kutsub vahvaid kauplejaid osalema tarkusepäeval, mis toimub 1. septembril Tartu kesklinnas.

Tegemist on suure kooli alguse sündmusega, kus käsikäes meelelahutusega tutvustatakse noortele erinevaid huviringe, pakutakse erinevaid tegevusi ja mõnusat meelelahutust. Interaktiivsete töötubadega on väljas Tartu huvikoolid ja ühingud, kokku pannakse lavaprogramm ja päeva lõpetab Villedrillemi kontsert. Ürituse toimumisaeg on 15-21 ning sihtgrupiks teismelised. Igal aastal võtab sündmusest osa ligi 3000 erinevas vanuses õpilast algklassilastest kuni gümnaasiumi lõpetajateni.

Oodatud on erinevad toitlustuspakkujad ja noortele eakohase aktiivse tegevuse võimaldajad. Enda osalemissoovist palume märku anda täites ära ankeedi. Kauplemissoovist palume teada anda registreerudes hiljemalt 9. juuliks. Tartu Noorsootöö Keskuse korraldatavatel sündmustel on osalemistasu äriühingule 100 eurot mooduli kohta (3x5m). Osalemistasu tuleb arve alusel tasuda hiljemalt kaks nädalat enne üritust.  Osalemistasu tasumine tagab kauplemiskoha.

Täpsema info leiab ankeedilt: https://forms.office.com/e/t7X7D2Pawk

Lisainfo:
Kristina Kraani
+372 533 404 35
[email protected]

 

Viimati muudetud 08.06.2023