Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu 2024 Kultuurikompassi foorum võtab luubi alla külalislahkuse Lõuna-Eestis

Tartu 2024 pressiteade

16. september 2022 / 20. septembril kell 13.00-16.00 toimub Mooste Folgikojas Kultuurikompassi foorum "Kui külalislahke on Lõuna-Eesti?". Sündmuse eesmärk on võtta kokku parimad kohalikud külalislahkuse praktikad ja vaadata ausalt otsa lahendamist vajavatele väljakutsetele.

Kultuurikompassi peakorraldaja Angela Ader selgitab: "Poolteist aastat on jäänud ajani, mil Tartu on koos Lõuna-Eestiga Euroopa kultuuripealinn. Veel on aega teha ettevalmistusi. Peagi peavad kohalikud kultuurisündmuste loojad või rahvamajade pidajad vastu võtma tavapärasest rohkem väliskülalisi. Kutsume sel korral Kultuurikompassist osa saama ka turismiettevõtjaid, kellega koos 2024. aastal Lõuna-Eestist võtta välja maksimum ja luua külalistele kustumatud kogemused ning mälestused".

Kultuurikompassil esinevad Lõuna-Eesti turismiklastri projektijuht Kertu Vuks, EASi ja KredExi ühendasutuse turismiturunduse valdkonnajuht Anneli Lepp, Tartu 2024 turundusjuht Marika Goldman, Tartu 2024 juht Kuldar Leis, kunstnik Peeter Laurits ning Ilmaveere sündmuse-ja majutuskeskuse loojad Lenna Kuurmaa ning Lauri Mäesepp. 

Foorumipäeval kell 12.00 toimub Mooste Mõisa tuur ja bändi Lonitseera pop-up kontsert, kuhu on oodatud kõik Kultuurikompassi külastajad ja ka Mooste kohalikud.

Osalemine Kultuurikompassil on tasuta. Sündmusele saab registreeruda Tartu 2024 kodulehel.

Lisainfo:

Angela Ader, Kultuurikompassi peakorraldaja, angela.ader@tartu2024.ee
Krõõt Filippov, Tartu 2024 kommunikatsioonijuht, kroot.filippov@tartu2024.ee

Viimati muudetud 16.09.2022