Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Elektriteatris toimub Melchiori filmimaraton Elmo Nüganeniga

Tartu Elektriteatri pressiteade

Tartu Elektriteatris toimub Melchiori filmimaraton Elmo Nüganeniga Foto: Tiina Pitk

15. mai 2023 / 20. mail jõuab Elektriteatri ekraanile apteeker Melchiori filmitriloogia üsna erilisel moel: režissöör Elmo Nüganen jagab filmide saamislugusid nagu elavas esituses kommentaaririba su lemmikfilmi DVD-l.

"Kui Elmo Nüganen käis esimese Melchiori filmiga Tartus ja kohtus publikuga, siis läks vestlus nii elavaks, et arutelu kestis kauem kui film. Peaaegu oleks kinosaalis veel teist korda hakatud öö hakul ühiselt koos publiku ja kommentaaridega filmi läbi vaatama. Hiljem sai kokku lepitud, et kui kolmas osa valmis on, tuleb Elmo Tartusse tagasi ning publik saab kinoekraanil ühiselt läbi vaadata kõik kolm filmi koos režissööri kohapealsete kommentaaridega," selgitas Elektriteatri juht Andres Kauts. "Elmo Nüganenil on varuks veel hulgaliselt lugusid ning tähelepanekuid detailide kohta, mida vaatajad ekraanil näevad."

Ajakava 20. mail:
kell 12 Apteeker Melchior (pikkus 1h 35min)
kell 15 Apteeker Melchior. Viirastus (pikkus 1h 30min)
kell 18 Apteeker Melchior: Timuka tütar (pikkus 1h 32min)

Filmide vahele on planeeritud aega, et jalga sirutada ja keha kinnitada. Sõltuvalt publiku huvist ja režissööri jutusoonest võib ajakavas ette tulla ka pisikesi muudatusi. 

Kui tahad veeta terve päeva kinos apteeker Melchiori filmide seltsis, kirjuta meiliaadressil [email protected], et soetada maratonipilet maksumusega 12€. Igale seansile on võimalik osta ka eraldi pilet nagu tavapäraselt Elektriteatri kodulehelt elektriteater.ee

Vaata lähemalt siit

Rohkem infot:

Elo Vilks
Tartu Elektriteater
[email protected]
+3725532785

Viimati muudetud 15.05.2023