Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-21°
-21°

Tartu ettevõtlusnädala avab "Pööripäev ettevõtluses"

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

ettevõtlusnädal

27. september 2021 / Täpselt nädala pärast, 4. oktoobril algab Tartu ettevõtlusnädal, mille avalöögiks on "Pööripäev ettevõtluses".

"Elame peadpööritaval ajal, mil ettevõtted peavad muutustega kaasas käimiseks tegelema suurte otsustega olulistes valdkondades – rohepööre, digipööre, teaduspööre, tööjõupööre, kultuuri- ja ruumipööre," sõnas ettevõtluse arengu osakonna juhataja Kaili Ojamets. "Lodjakojas toimuv avakonverents toob kokku oma ala suunanäitajad, et kuulata nende kogemuslugusid, vahetada mõtteid ning pakkuda inspiratsiooni kohalikele ettevõtjatele."

Tartu ettevõtlusnädala avakonverentsil "Pööripäev ettevõtluses" esinevad tüdrukute tehnoloogiaringi Unicorn squad asutaja Taavi Kotka, TÜ meediauuringute kaasprofessor Maria Murumaa-Mengel, laulja, viiuldaja ja elektrooniline artist Maarja Nuut, linnastrateeg ja jalgrattaentusiast Pärtel-Peeter Pere, Estiko Energia juht Ain Tammvere ning ASi Milrem arendusjuht Priit Vellak. Avakonverentsi modereerib Margus Saar.

4.–8. oktoobrini toimuv rohkete üritustega nädal on jaotatud teemapäevadeks – uusettevõtluse, nutika ettevõtluse, töötaja arengu ning teenusmajanduse ja turismipäeva jooksul toimuvad seminarid, õpitoad, konverentsid ja veebiseminarid. Kavast leiab koolitusi turunduse, investeerimise, loovmõtlemise, jätkusuutlikkuse aga ka vaimse tervise teemadel ning võimalusi minna külla ettevõtluse tugiorganisatsioonidele.       

Registreeruda ja pakutava programmiga saab tutvuda http://www.tartu.ee/ettevotlusnadal. Kõik Tartu ettevõtlusnädala üritused, nii saalides kui veebi vahendusel, on osalejatele tasuta. Kindlasti tuleb end eelnevalt registreerida.

Ettevõtlusnädala eesmärk on tutvustada ettevõtlust kui eluviisi, teadvustada ja tunnustada ettevõtja rolli linna arengus, julgustada inimesi tegelema ettevõtlusega, soodustada linna ja ettevõtete vahelist koostööd ning innustada noori. Ettevõtlusnädala üritustele on oodatud kõik – kooliõpilastest juba tegutsevate ettevõtjateni. Nädalat koordineerib Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse arengu osakond.

Ettevõtlusnädalat korraldatakse alates 2005. aastast. Eelmisel aastal külastas Tartu ettevõtlusnädalat saalides ja veebis kokku ligi 5000 inimest.

 

Viimati muudetud 28.09.2021