Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
11°

Tartu Forseliuse Koolis toimub viktoriin "Reis mööda Venemaad"

Tartu Forseliuse Kooli pressiteade

15. märts / 28. märtsil toimub Tartu Forseliuse Koolis juba viiendat korda ülelinnaline viktoriin "Reis mööda Venemaad".

Tegemist on põneva orienteerumismänguga koolimajas, mille käigus õpilaste võistkonnad peavad lahendama vene keeles erinevaid vene geograafia ja kultuuriga seotud ülesandeid ja vastama ka individuaalsetele küsimustele. Silmaringi avardavast viktoriinist võtavad osa nii korraldajate kui võistlejatena kokku 150 õpilast Tartu linna ja Tartumaa koolide 8. klassidest. Esmakordselt on esindatud ka Viljandimaa Suure-Jaani kooli esinduse näol.

Forseliuse kooli suurüritust toetavad Puškini Instituut, Vene Föderatsiooni Suursaatkonna Tartu konsulaaresindus, Eesti Rahva Muuseum, Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed, teater Vanemuine, restoran  Tšehhov,  AS Bamboona.  Viktoriini idee autoriks ja peakorraldajaks on Forseliuse kooli vene keele õpetaja Natalja Sahharnaja koostöös geograafiaõpetaja Kaari Rodimaga. Viktoriini läbiviimisesse on kaasatud kõik õpetajad ja 8.-9. klasside õpilased.

geograafia.jpg

Viimati muudetud 15.03.2019