Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
14°

Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium tähistab esimest juubelit

Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi pressiteade

21. oktoober / Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium tähistab 5. sünnipäeva sel neljapäeval, 24. oktoobril hariduskonverentsiga "Haridus, mis aitab ellu viia unistusi" ja vilistlaspeoga „Tants ja trall vilistlase pilli järgi“.

Konverentsil "Haridus, mis aitab ellu viia unistusi" otsitakse lahendusi, kuidas tänasele noorele pakkuda tema huvidele ja unistustele vastavat haridust. Ettekannetega astuvad üles psühholoog ja pereterapeut Kätlin Konstabel, kes räägib saavutusvajadusest  ja selle vastuolust lumehelbekeste kuvandiga; Jaan Naaber (Neway OÜ), kes kirjeldab, kuidas luua brände, mis kõnetavad tänaseid noori; Kristjan Tiirik (JK Tammeka), kes annab ülevaate oma loost ja Tartu noorte kogukonnaks kasva(ta)misest; Monster Music OÜ ja Tanel Samm, kes töötab koos noortega ja toodab meelelahutust tänasele noorele; kirjanik Sass Henno, kes  mõtiskleb selle üle, mida koolis peaks tegelikult õpetama.

Konverents kestab 9.00-13.30. Täpsem päevakava registreerimisvormil.

Registreerimine: https://forms.gle/jYkHLEbV2WqDGwne8.

Kõiki vilistlasi ja praeguseid ning endisi töötajaid oodatakse 24. oktoobri õhtul kell 19.00 koolimajja esimesele vilistlaste kokkutulekule „Tants ja trall vilistlase pilli järgi“. Muusikat teevad kooli vilistlased Superstaarisaate finalist Joosep Eendra, Eesti Laulu finalist Johanna Eendra, ansambel Pur Mudd, Arnold Milihhin. Täpsemat infot saab kooli Facebooki- ja kodulehelt.

 

Lisainfo:
Merike Kaste
direktor
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
Mobiil: +372 520 4293
E-post: merike.kaste@kjpg.tartu.ee

Viimati muudetud 21.10.2019