Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Kutsehariduskeskuse direktoriks saab Raini Jõks

Tartu Kutsehariduskeskuse pressiteade

15. juuli / Tartu Kutsehariduskeskuse direktoriks valiti Raini Jõks, kes asub ametisse 19. augustil.

Tartu Kutsehariduskeskuse direktori konkursile laekus kaheksa avaldust, vestlusvooru kutsuti kolm kandidaati. Konkursikomisjon tegi ettepaneku sõlmida tööleping Raini Jõksiga, kes praegu töötab Tartu Vangla direktorina.

Raini Jõks on lõpetanud Sisekaitseakadeemia diplomiõppe korrektsiooni erialal ja Tartu Ülikooli ärijuhtimise magistriõppe. Tartu Vanglas on ta töötanud alates 2002. aastast erinevatel ametikohtadel ja alates jaanuarist 2013 on ta olnud selle asutuse direktor. Jõksil on kogemused ja teadmised suures organisatsioonis direktori ametikohal töötamiseks ning ta soovib anda oma panuse, et Tartu Kutsehariduskeskus oleks populaarne kool noorte ja täiskasvanute seas ning et kooli lõpetajad oleksid jätkuvalt edukad oma õpitud erialadel.

"Tartu Kutsehariduskeskusel on oma suurusest tulenevalt väga kaalukas roll, et meie majandus jätkaks targa majanduse poole arenemist," kirjutab Raini Jõks oma motivatsioonikirjas. Strateegiliste eesmärkide saavutamiseks peab Jõks oluliseks kooli töötajate väärtustamist ja motiveerimist, samuti soovib ta jätkata erialade ja kooli turundamist ning edasi arendada koostööd tööturupartnerite ja teiste koolidega.

Tartu Kutsehariduskeskuse endine direktor Tõnis Lukas asus kevadel ametisse kultuuriministrina.

Lisainfo: haridusosakonna juhataja Riho Raave, tel 736 1440, 525 4452.

Viimati muudetud 15.07.2019