Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu laulupeo üldala piletid on välja müüdud

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Laulu- ja tantsupeo publik Foto: Maanus Kullamaa

5. juuni 2024 / Laulu- ja tantsupeo nädala alguseni Tartus on jäänud vähem kui kaks nädalat. Tänaseks on välja müüdud kõik laulupeo üldala piletid, peolistele jagub kohti veel nummerdatud sektorites, mille hind on nüüd soodsam.  

Tartu laulupeo projektijuhi Sander Tamme sõnul on suurepärane, et eestlaste huvi Tartu laulupeo vastu on suur ja piletimüük näitab, et palju külalisi on tulemas ka väljastpoolt Tartut ja Lõuna-Eestit. Pidu mahub nautima veel umbes 1000 külalist, kel on võimalik pilet soetada nummerdatud sektoritesse.   

“Selleks, et võimalikult paljud saaks laulupeo hällis pidu nautida ja ei peaks kallima piletihinna tõttu koju jääma, langetasime numbrikohtade hinda,” rääkis Tamm. Allesjäänud piletid müüakse aprilli ja mai hinnaga. Täispilet maksab 45 eurot, sooduspileti saavad osta õpilased, pensionärid ja erivajadusega külalised.  

Laulukaare all saavad kokku ligi 10 000 lauljat ja muusikut, kes tulevad Tartusse kokku üle terve Eesti. Piletid on saadaval Piletilevis.

Tartu laulupeost 22. juunil teeb otseülekande Eesti Rahvusringhääling. Kõik, kes otsustavad pidu jälgida televisioonis, saavad seda teha algusega kell 18.00 ETV2-s. 

Mari-Liis Koemets

avalike suhete osakond
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

Tel: 7361 182
Mob: 5345 8898

Viimati muudetud 05.06.2024