Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu linn jagas konverentsitoetust

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

konverents Foto: Mana Kaasik

4. detsember 2020 / Tartu Linnavalitsus jagas toetusi 2021. aasta esimesel poolaastal toimuvatele rahvusvahelistele konverentsidele.

Tingimustele vastas kolm Tartu Ülikooli kavandatavat konverentsi, mis kõik on planeeritud tuleva aasta juunikuusse.

Tartu Konverentsibüroo äri- ja konverentsiturismi koordinaatori Dana Neemre sõnul on aasta olnud konverentsikorraldajatele keeruline. „Paljud konverentsid on edasi lükatud või korraldatakse virtuaalselt. Kuna aga konverentside korraldamine on pikk protsess ning mitmed otsused tuleb varakult vastu võtta, siis oli ka praeguses taotluste voorus näha, et ebakindlast olukorrast tulenevalt otsustasid korraldajad mitmed konverentsid siiski videosilla vahendusel läbi viia. Loodame väga, et saabuvaks kevadeks-suveks olukord stabiliseerub ning saame Tartus taas rohkem välisdelegaate vastu võtta,“ rääkis Neemre.

Toetust saab taotleda Tartus toimuvaks vähemalt kahepäevaseks konverentsiks, mille osalejate ööbimisi Tartu linna majutusasutustes on kokku vähemalt 200. Maksimaalne toetussumma on 5000 eurot.

Konverentside toetamisega soovib linn kasvatada Tartu tuntust konverentsikohana, vähendada turismi hooajalisust, tuua juurde kliente kohalikele majutusettevõtetele ning suurendada konverentsikorraldajate ja turismiteenuste pakkujate vahelist koostööd.

Lisainfo: Tartu Konverentsibüroo äri- ja konverentsiturismi valdkonna koordinaator Dana Neemre, tel 513 7946.

 

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 04.12.2020