Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu linn ootab tunnustama kultuuri-, spordi- ja noortevaldkonna parimaid

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Rattasport Foto: Tartu 2024/Heigo Teder

5. juuni 2024 / Tartu linn ootab ettepanekuid, millised kultuuri-, spordi- ja noortevaldkonna tegijad väärivad 2024. aasta aunimetusi. 

„Kultuuripealinna aasta on lähenemas keskpaigale ning toimekate ja tublide tartlaste eestvedamisel on toimunud väga palju põnevat. Kuna aasta on tihe, siis avasime tunnustamisettepanekute esitamise võimaluse sel aastal varem, et ükski tunnustamist vääriv sündmus, inimene või organisatsioon märkamata ei jääks,” ütles kultuuriosakonna juhataja Sten Svetljakov.

Kandidaate saavad esitada nii eraisikud kui ka organisatsioonid. Ettepanek peab sisaldama aunimetuse kategooriat, kandidaadi nime ja kirjeldust ning kandidaadiks esitamise põhjendust, sealhulgas ülevaadet kandidaadi saavutustest või tegevusest möödunud aasta jooksul. Oma ettepanekuid saab esitada Tartu linnaportaalis.

Juba esitatud ettepanekuid on võimalik soovi korral tagasi võtta ning täiendada. Ettepanekute esitamise tähtaeg on 23. detsember.  

Esitatud kandidaatide seast valivad uue aasta alguses valdkondlikest ekspertidest ja linna esindajatest koosnevad komisjonid välja aunimetuste nominendid ja laureaadid. Kokku antakse välja üheksa kultuuri, kuus noorsootöö ja huvihariduse ning seitse spordivaldkonna aunimetust. 

Laureaatide nimed avalikustatakse 2025. aasta alguses toimuvatel tunnustussündmustel.  

Vorm KULTUURIKANDJATE tunnustamisettepanekute esitamiseks. 

Vorm NOORTE VALDKONNA tunnustamisettepanekute esitamiseks. 

Vorm SPORDI tunnustamisettepanekute esitamiseks. 

Lisainfo: kultuuriosakonna juhataja  Sten Svetljakov, tel 736 1351, 554 9393

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 06.06.2024