Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu linnatänavatel on nüüd võimalik parkida Snabb äpiga

Snabbi pressiteade

Vaade Oa täanavale Foto: Maanus Kullamaa

11. detsember 2023 / Parkimise-, autopesu ja elektriauto laadimise teenuseid pakkuv tehnoloogiaettevõtte Snabb (endine Barking) laiendas tegevust Tartu linnas. Alates novembrist on Snabbi rakendusega võimalik parkida Tartu linna avalikul tasulisel parkimisalal.

 

Tartu linna lähenemine parkimiskorraldusele on Eestis ainulaadne, sest parkimise korraldamine ja erinevate makselahenduste võimaldamine on linna käsutuses. Selline lähenemine loob lisaks valikuvõimaluste suurendamisele kasutaja jaoks võrdsed võimalused ka kõigile parkimislahenduse pakkujatele.
 

“Meie eesmärk on pakkuda avalikul tasulisel parkimisalal mitmekülgseid võimalusi parkimise eest tasumiseks, et teenust oleks kasutaja vaates võimalikult lihtne kasutada. Oleme avatud koostööks erinevate teenusepakkujatega, et valikuvõimalusi veelgi avardada,” ütles Tartu abilinnapea Raimond Tamm.

 

Snabbi tegevjuhi Kustas Kõivu sõnul on Tartu linna avatud mõtteviis väga tervitatud. “Tartu linna lähenemine loob võrdsed võimalused kõigile makselahenduste pakkujatele, mis omakorda annab parkijale suurema valikuvabaduse ning tarbijal on võimalus kujundada oma eelistus,” ütleb Snabbi tegevjuht Kustas Kõiv. 

 

Parkimise alustamine Tartu linnatänaval Snabb äpiga maksab 0,2 eurot. Endiselt on võimalik parkimine aktiveerida saates SMSi ning teiste parkimise rakendustega, mis maksab 32 senti. Lisaks linnatänaval parkimise võimalusele on Snabb äpiga võimalik parkida Vanemuise teatri juures, Tartu Kaubamajas, Tartu Ülikooli spordihoone ees ja teises olulisemates Tartu linna asukohtades.

Viimati muudetud 11.12.2023