Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Noorsootöö Keskus arendab rohelist noorsootööd

Tartu Noorsootöö Keskuse pressiteade

Pildil osalenud organisatsioonide esindajad.

12. märts / Tartu Noorsootöö Keskus on kaasatud Poola organisatsiooni Europejska Fundacja Rozwoju Czlowieka algatatud rahvusvahelisesse projekti “TED3 – Tools for Employment and Environmental Education Development”.

3.-8. märtsil toimus Poolas Łódźi linnas projekti avakohtumine, kus osales ka Tartu Noorsootöö Keskuse arendusjuht Mariliis Maremäe.

Kohtumisel osalesid projekti koordinaatorid kaheksast riigist: Poolast, Itaaliast, Hispaaniast, Prantsusmaalt (Prantsuse Guajaana), Eestist, Peruust, Mehhikost ja Brasiiliast. Kuue päeva jooksul pandi paika 18-kuulise koostöö põhipunktid ning partnerluse käigus elluviidavate tegevuste ajakava, mille hulka kuuluvad nii koolitused ja töövarjutamine Ladina-Ameerikas kui ka kohalikud tegevused.

TED3 projekt on ellu kutsutud jagamaks partnerite häid praktikaid, et arendada noorsootööd ning tuua sellesse rohkem keskkonnasäästlikku mõtteviisi ja jätkusuutlikke metoodikaid. Tartu Noorsootöö Keskus loodab projekti tulemusena tuua Tartu noorsootöösse värskeid ideid ja tõsta oma kompetentsi rohelise mõtteviisi viimiseks noorteni.

Projekt on rahastatud Euroopa komisjoni Hariduse, Audiovisuaalvaldkonna ja Kultuuri Täitevasutus (EACEA) poolt Erasmus+ programmi raames.

 Lisainfo:
 Mariliis Maremäe
 Tartu Noorsootöö Keskus
 Arendusjuht
+372 53033606
mariliis.maremae@raad.tartu.ee

Viimati muudetud 12.03.2019