Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Noorsootöö Keskus otsib tarkusepäevale kaaskorraldajaid ja esinema noortebände

Tartu Noorsootöö Keskuse pressiteade

noortebänd

6. juuni 2023 / Tartu Noorsootöö Keskus otsib 1. septembril toimuvale tarkusepäevale kaaskorraldajaid ja kutsub noortebände osalema ülelinnalise ürituse lavaprogrammis.

Tartu Noorsootöö Keskus ootab kõiki huvihariduses tegutsevaid ning teisi noortega tegelevaid asutusi osalema Tartu kesklinnas toimuval tarkusepäeval. Oodatud on kõikvõimalikud erinevad töötoad, aktiivsed ja lõbusad tegevused, mis tutvustavad noortele Tartu linna huvihariduse võimalusi ja aitavad neil leida endale meelepärane tegevus uueks õppeaastaks või kauemaks. Töötoad peaksid toimima avatud osaluse põhimõttel ja tegevused oleksid osalejatele tasuta. Noorsootöö keskus palub asutustel endast teada anda registreerimislingi kaudu hiljemalt 30. juuniks 2023.

Väga oodatud on tarkusepäeva lavaprogrammi esinema noortebändid. See on neile hea võimalus enda kogemuste täiendamiseks ning tuntuse ja fännibaasi suurendamiseks. Noortebändidel palutakse endast teada anda meiliaadressil [email protected] hiljemalt 30. juuniks 2023. Huviavalduse juurde palutakse lisada ka põgus ülevaade enda tegemistest.
 
Tarkusepäev 2023 toimub 1. septembril Tartu kesklinnas, kaubamaja kõrval. Üritus toimub kella 15st 21ni, huvihariduse tegevused kestavad kella 20ni. Õhtu lõpetab villemdrillemi kontsert. Tarkusepäev on ülelinnaline koolialguspidu, kus huvikoolid ja -ringid avavad oma uue õppeaasta. Tarkusepäeval pööratakse rõhku ennekõike aktiivsetele tegevustele ja töötubadele, kus kõik saavad ise käed külge panna, õppida uusi asju ja saada kogemusi. Igal aastal võtab sündmusest osa ligi 3000 erinevas vanuses õpilast algklassilastest kuni gümnaasiumi lõpetajateni.

Tartu Noorsootöö Keskus on Tartu Linnavalitsuse hallatav asutus, mis haldab linna viit noortekeskust vanuserühmale 7-19 eluaastat.

Helen Toomsalu, projektijuht

[email protected], +372 53 998 333

 

Viimati muudetud 06.06.2023