Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
22°

Tartu otsib kuulutustulpadele haldajat

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

14. oktoober / Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakond otsib järgmiseks kolmeks aastaks linnale kuuluvate kuulutustulpade haldajat.

Tartu linnale kuulub kümme välireklaamikandjat - üheksa betoonist kuulutustulpa ja skulptuuri „Kultuurilaev“ välispind.

Linn otsib konkursiga ajavahemikuks 1.01.2020-31.12.2022 kuulutustulpade haldajat, kes paigaldab neile tellija finantseeritud teatrite, kinode, muuseumide, näituste, kultuuri-, spordi-, ja heategevuslike ürituste ning ööklubides toimuvate kontsertide reklaami.

Haldaja peab tagama kuulutustulpade korrashoiu, kontrollima nädalas vähemalt kahel korral sinna pandud reklaami seisukorda ning jälgima, et tulpadelt mahavõetav reklaam ei risustaks ümbruskonda. Vajadusel tuleb teha välireklaamikandjatele ka väiksemaid remonditöid.
Konkursil hinnatakse osaleja pakutud reklaampinna tasu ühe ruutmeetri kohta ööpäevas. Sellest hinnast saab  perioodi jooksul fikseeritud maksimaalne tasu ruutmeetri eest, mida kuulutuspinna haldaja saab klientidelt küsida.

Konkursil osalejatelt nõutakse varasemat reklaamide paigaldamise ja reklaamkandjate hooldamise kogemust.
Konkursil osalemiseks tuleb täita juuresolev pakkumuse vorm ja saata see digiallkirjastatult 31. oktoobriks meiliaadressile Lennart.Puksa@raad.tartu.ee

Lisainfo:
Lennart Puksa
kultuuriosakonna peaspetsialist
Lennart.puksa@raad.tartu.ee
7361355
58540214

Pakkumuse vorm

Kuulutustulpade asukohad

Lennart Puksa

kultuuriosakond
peaspetsialist

Tel: 736 1355
Mob: 5854 0214

Viimati muudetud 14.10.2019