Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-10°

Tartu toetab konverentsikorraldajaid

Tartu Linnavolikogu pressiteade

Konverents

11. mai / Volikogu kinnitas täna konverentside korraldamiseks toetuse andmise korra. Toetuse peaeesmärk on suurendada Tartu kui konverentsilinna ja selle kaudu laiemalt kui turismisihtkoha tuntust.

Konverentsitoetus on Tartu linna poolt antav täiesti uus toetus, mida võivad taotleda era- ja avalik-õiguslikud juriidilised isikud ning ühe konverentsi maksimaalne toetussumma on viis tuhat eurot.

Konverentside toetamisega soovib Tartu linn kasvatada Tartu kui konverentsikoha tuntust ja vähendada turismi hooajalisust, tuua juurde kliente Tartu majutusettevõtetele ning suurendada konverentsikorraldajate ning turismiteenuste pakkujate vahelist koostööd.

Toetust saab Tartus toimuv vähemalt kahepäevane konverents, mille osalejate ööbimisi Tartu linna majutusasutustes on kokku vähemalt kakssada. Toetuse saamise eelduseks on ka oma- ja kaasfinantseeringu olemasolu vähemalt 60 protsendi ulatuses konverentsi kogumaksumusest.

Toetuse maksmise määrus jõustub käesoleva aasta 1. juulil ning esimesi taotlusi ootab linnavalitsuse avalike suhete osakond 1. oktoobriks.

Lisainfo:
abilinnapea Jaan Õunapuu, 736 1163, 517 4725
rahanduskomisjoni esimees Veljo Ipits, 516 5225

Aune Rumm

linnavolikogu kantselei
peaspetsialist

Tel: 736 1202
Mob: 514 9896

Viimati muudetud 22.01.2018