Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed tegutseb Autovabaduse puiesteel

12. juuli 2023 / Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed teeb koostööd Tartu Noorsootöö Keskusega ja korraldavad koos looduspäeva Autovabaduse puiesteel 19. juulil.

Autovabaduse puiestee seob 29. juunist 6. augustini Tartu südalinna mõnusaks paigaks, kus on ruumi rõõmuks ja heade mõtete tekkeks. Tartu Noorsootöö Keskus korraldab noorteala, kus igal nädalapäeval on kindel teema. Kolmapäeval, 19. juulil toimub Autovabaduse puiesteel looduspäev, mille raames pakub Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed noortele harivaid ja mängulisi tegevusi ajavahemikus kell 14–17. 

„Kuna Autovabaduse puiestee korraldamisel lähtutakse Tartu linna ja Tartu 2024 keskkonnahoidlike sündmuste juhendist, et vähendada sündmuse keskkonnamõju, on ka noortealal üks teemapäev pühendatud loodusele ja keskkonnale. Päeva eesmärk on tõsta läbi erinevate tegevuste noorte teadlikkust loodusest,“ ütles Tartu Noorsootöö Keskuse arendusjuht Helene Toomeoks. 

Kolmapäeval, 19. juulil kell 1417 on Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia haridustöötajad Autovabaduse puiesteel ja korraldavad noortele põnevaid tegevusi. Huvilised saavad tundma õppida kodumaa taimi, pusida puslede kallal, panna oma loodusteadmised proovile ja tutvuda Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia tegemistega.  

Looduspäev Autovabaduse puiesteel toimub 19. juulil kell 14–20. Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed pakub tegevusi kell 14–17. Kogu Autovabaduse puiestee programmiga saab tutvuda Autovabaduse puiestee kodulehel.

Viimati muudetud 12.07.2023