Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
13°

Teatri Kodus esietendub beebiteatri lavastus "Pärismängult"

Tartu Mänguasjamuuseumi pressiteade

beebiteater Foto: Tartu Mänguasjamuuseum

16. oktoober / Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodus esietendub 20. oktoobril lavastus "Pärismängult", mis on mõeldud beebidele ja väikelastele vanuses kuni 3 eluaastat.

"Pärismängult" sobib kõigile, kes mõistavad maailma ilma sõnadeta, kuid on eelkõige mõeldud neile, kes alles oma teatrikülastaja tee päris alguses. Lavalt nähtav haarab kergesti kaasa, sest sõnade asemel kasutatakse helisid, vorme, värve ja liikumist.

Teatri Kodu programmijuhi Annika Haga sõnutsi naudivad päris pisikesed teatrielamust samamoodi kui suured. "Teater on millegi uue kogemine ja beebide elus on iga päev täis avastusi ning õppimist. Usume, et saatjana kaasa tulnud vanemadki õpivad midagi uut ja saavad läbi beebiteatris kogetu koduste mängude jaoks ideid ja julgust juurde," selgitab Haga.

Beebiteatri lavastajaks on Marko Mäesaar Teatribussist, loomingulisse truppi kuuluvad veel Kati Mäesaar, Andres Vago, Marin Mägi-Efert, Marge Martin ja Mairit Paluvee. Teatribuss  annab sel hooajal Teatri Kodus 16 beebiteatri etendust.

Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu asub Tartu vanalinnas, aadressil Lutsu 2. Lisainfot näituste ja etenduste kohta leiab muuseumi kodulehelt www.mm.ee, pileteid saab osta veebipoest, mis asub aadressil pood.mm.ee.

Viimati muudetud 16.10.2018