Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Vanemuise teater kuulutas välja konkursi draamajuhi leidmiseks

Teater Vanemuine pressiteade

3. juuli 2023 / Vanemuise teater kuulutas välja konkursi draamajuhi ametikoha täitmiseks alates 1. jaanuarist 2024. Kandideerijatelt oodatakse 31. augustiks Vanemuise kolmežanriteatri sünergiast kantud visiooni ja tegevuskava draamaosakonna järgmiste aastate planeerimiseks.

Vanemuise teatri draamajuht vastutab draamatrupi töö kavandamise, draamarepertuaari planeerimise ja kõrgel tasemel elluviimise eest. Samuti on tema kanda ka näitetrupi arendamine. Draamajuht osaleb teatri loomenõukogu töös koos teiste loominguliste juhtidega. 
 
Kandideerimise eelduseks on kõrgharidus, varasem töökogemus professionaalses teatris, inimeste ja protsesside juhtimise kogemus, väga hea kultuuri, teatrielu ja (näite)kirjanduse tundmine, kõrgel tasemel väljendusoskus eesti keeles ning hea võõrkeeleoskus, väga hea suhtlemise- ja planeerimisoskus ning algatus-, koostöö- ja analüüsivõime.
 
Konkurss kuulutati välja seoses praeguse draamajuhi lepingu lõppemisega 31. detsembril 2023. Draamajuhiga sõlmitakse tööleping kuni viieks aastaks.
 
Kandideerimisdokumente (CV ja visioonikirjeldus) oodatakse märgusõnaga "Draamajuht" hiljemalt 31. augustiks 2023 eposti aadressile [email protected]. Lisateavet jagab Vanemuise teatri personalijuht Kristiina Kangur telefonil 744 0118.
 
Töökuulutuse leiab Vanemuise teatri kodulehelt.

Viimati muudetud 03.07.2023