Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Vanemuise teater otsib uut draamajuhti

Teater Vanemuine pressiteade

24. aprill 2024 / Vanemuise teater kuulutas välja konkursi draamajuhi ametikoha täitmiseks alates 1. juulist 2025 seoses praeguse draamajuhi lepingu lõppemisega. Kandideerimisdokumente oodatakse 15. maiks 2024.

Vanemuise teatri draamajuht vastutab draamatrupi töö kavandamise, draamarepertuaari planeerimise ja kõrgel tasemel elluviimise eest. Samuti on tema kanda ka näitetrupi arendamine. Draamajuht osaleb teatri loomenõukogu töös koos teiste loominguliste juhtidega. Draamajuhiga sõlmitakse tööleping kuni viieks aastaks.

Kandideerimise eelduseks on kõrgharidus, varasem töökogemus professionaalses teatris, inimeste ja protsesside juhtimise kogemus, väga hea kultuuri, teatrielu ja (näite)kirjanduse tundmine, kõrgel tasemel väljendusoskus eesti keeles ning hea võõrkeeleoskus, väga hea suhtlemise- ja planeerimisoskus ning algatus-, koostöö- ja analüüsivõime.

Kandideerimisdokumente, CV-d ning kolmežanriteatri sünergiast kantud visiooni ja tegevuskava draamaosakonna järgmiste aastate suundumustest, oodatakse märgusõnaga „Draamajuht“ hiljemalt 15. maiks 2024 eposti aadressile [email protected].

Töökuulutuse leiab Vanemuise teatri kodulehelt.

Viimati muudetud 24.04.2024