Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

VOCO ootab tulevasi õppureid “Avatud uste päevale!”

Tartu Rakendusliku Kolledži pressiteade

2. aprill 2024 / Tartu Rakenduslik Kolledž tervitab tulevasi õppureid ja kutsub kõiki huvilisi osalema “Avatud uste päevale”. Üritus toimub neljapäeval, 04. aprillil 2024 algusega kell 09:00 Tartu Rakenduslikus Kolledžis, aadressil Kopli 1. Üritusele on oodatud nii põhikooli- ja gümnaasiumilõpetajad kui ka täiskasvanud ning lastevanemad.

“Avatud uste päev” annab õpilastele ning ka nende vanematele suurepärase võimaluse  tutvuda kooli ruumide, õppekeskkonna, mitmekülgsete eriala valikutega. Päevale annab mõnusat energiat andekas noor räppar AG. Lisaks saab osaleda erinevates töötubades, erialalaadal, mini-loengutes ja veeta aega mõnusalt noortealal. Loomulikult saab igaüks anda juba sisse ka dokumendid kandideerimiseks!

“Avatud uste päeva” raames toimub 23 erinevat töötuba, mis pakuvad osalejatele praktilist kogemust ja teadmisi eri valdkondades. Näiteks saab ilukooli erialalaada laua juures õppida kätekoorijate valmistamist ning nautida kätemassaaži. Tehnikakooli õppealas saab proovida  keevitamist õppesimulaatoril ning panna proovile oma oskused detailide koostamises. Toidukooli õppeala ootab valmistama pitsasid, tortillataskuid ning ka kaunistama pulgakooke. Töötubadesse on oluline etteregistreerimine, kuna kohad täituvad kiiresti. Palume olla tähelepanelik, kuna töötoad toimuvad nii Kopli kui ka Põllu õppehoones. Tulge ja avastage VOCO haridusmaailma läbi praktiliste kogemuste! 

VOCO ootab teid kõiki “Avatud uste päevale” neljapäeval, 04. aprillil 2024, et kogeda inspireerivat päeva.

Avasta, õpi, innusta!

Lisainfo ja registreerimine: voco.ee/avatud-uksed

Viimati muudetud 02.04.2024