Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

VOCO tutvustab õppimisvõimalusi, tasuta töötubade ja erialalaadaga

Tartu Rakendusliku Kolledži pressiteade

20. oktoober 2023 / Euroopa kutseoskuste nädala raames avab Tartu Rakenduslik Kolledž (VOCO) uksed kõigile huvilistele, kes soovivad tutvuda kooli ja erialadega. Oskuste ÖÖ leiab aset neljapäeval, 26. oktoobril 2023, algusega kell 18:00 Tartu Kolledži õppekompleksis aadressil Kopli 1.

Sündmusele ootame nii täiskasvanuid, lastevanemaid, haridusesuunajaid, põhikooli ja gümnaasiumi õpetajaid ning miks mitte ka hariduse otsijaid.

Sündmuse eesmärk on pakkuda kõigile huvilistele võimalust avastada kutsehariduse ja -oskuste maailma. Osalejad saavad osa võtta tasuta ekskursioonidest ja kaasahaaravatest töötubadest, mille käigus avaneb võimalus tutvuda kooli õppehoonetega, klassiruumide ja õpilaskodu keskkonnaga ning saada ülevaade kutsehariduse mitmekesistest võimalustest praktiliste kogemuste kaudu, lisaks toimub ka erialade laat.

Oskuste ÖÖ on osa laiast kutseoskuste nädalast, kus erinevates kutsekoolides toimuvad tegevused, mis tutvustavad oskuste ja kutsehariduse tähtsust ning pakuvad võimalusi oskuste arendamiseks. Olgu huvi iluteenuste, tehnoloogia, ärikooli või kulinaarse maailma vastu – igale ühele leidub kindlasti midagi inspireerivat. Näiteks võib ilukooli lauas õppida kätekoorijate valmistamist ja nautida kätemassaaži, tehnikakooli laua juures proovida virtuaalkeskkonnas keevitamist õppesimulaatoril ja treipingi peal treimist, või toidukooli lauas nautida šokolaadide degusteerimist ja muffinite valmistamist töötoas. Võimalus avastada VOCO haridusmaailm läbi praktiliste kogemuste.

Avasta, õpi, innusta!

Lisainfo ja registreerimine: voco.ee/oskuste-oo

Viimati muudetud 20.10.2023