Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu linnavolikogu fraktsioonid

Fraktsiooni saavad moodustada vähemalt viis volikogu liiget. Fraktsioon registreeritakse volikogu istungil moodustajate kirjaliku avalduse alusel. Volikogu liige võib samal ajal kuuluda ainult ühte fraktsiooni.

 

Tartu Linnavolikogus on neli fraktsiooni.

Reformierakonna fraktsioon

Reformierakonna fraktsioonil on 19  liiget. Esimees on Krõõt Kiviste, aseesimees Toomas Kapp.

Fraktsiooni koosseis

 

Nõunikud:

Olev Kork
Telefon: 5812 7521
E-post: olev.kork@gmail.com

Eliise Kuus
Telefon: 5559 4498

E-post: eliise.kuus@gmail.com

Isamaa Erakonna fraktsioon

Isamaa Erakonna fraktsioonil on 5 liiget. Esimees on Lembit Kalev, aseesimees Mihhail Lotman.

Fraktsiooni koosseis


Nõunik:
Gerda Zeigo
Telefon: 525 4529
E-post: gerda.zeigo@tartulvk.ee

Erakonna Eesti 200 fraktsioon

Erakond Eesti 200 fraktsioonil on 9 liiget. Esimees on Kristina Kallas, aseesimees Tanel Tein.

Fraktsiooni koosseis


Nõunikud:

Taavi Vaikjärv
Telefon: 5194 6373
E-post: taavi.vaikjarv@eesti200.ee

Daniel Kõiv
Telefon: 5815 0861
E-post: daniel6koiv@gmail.com

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioonil on 9 liiget. Esimees on Silver Kuusik, aseesimees Jaak Valge.

Fraktsiooni koosseis


Nõunik:
Ülo Naaber
Telefon: 5649 2139
E-post: ylonaaber@gmail.com

Fraktsioonita saadikurühmad

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esindajad:
1. Mart Hiob
2. Kadri Leetmaa
3. Eveliis Padar
4. Heljo Pikhof

Kontakt:
Kadri Leetmaa
Telefon: 5569 4019
E-post: kadri.leetmaa@tartulvk.ee

Nõunik:
Kertu Valge
Telefon: 5686 9003
E-post: kertu.valge@sotsid.ee

Keskerakonna esindajad:
1. Nikolai Põdramägi
2. Artjom Suvorov
3. Jaan Toots


Kontakt:
Jaan Toots
Telefon: 510 8555
E-post: jaan.toots@tartulvk.ee

Nõunik:
Vladimir Šokman
Telefon: 504 9624
E-post: vladimir.sokman@gmail.com

 

Viimati muudetud 30.11.2022