Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Hansalaat

Siit leiate infot asjaajamise, toetus- ja arendusvõimaluste ning ettevõtluskeskkonna kohta.

Laata korraldab AS Tartu Turg
lisainfot saab E–R kl 8–14
5887 4335

Tartu hansalaat

Hansalaat toimub laupäeval, 13. juulil 2024 kell 10:00-19:00 ja pühapäeval 14. juulil, kell 10:00-16:00.

Hansalaat on Tartu laatadest üks põnevamaid ja suuremaid. Kohale tuleb üle mitmesaja kaupleja. Pakutakse unikaalseid käsitöötooteid nii Eestist, Lätist kui Leedust, valmistatakse erinevaid roogi ja meistrid tutvustavad oma käsitööoskusi.

Tartu Hansalaada ajal saavad igas vanuses külastajad osa kirevast laadamelust ja meeleolukatest tegevustest erinevates südalinna paikades - Vabaduse puiesteel, Raekoja platsil, Küüni tänaval, Kaubahoovi pargis ja pargialleel, Emajõeäärsel käsitööalal, Turuhoone toidualleel ning avaturu ümbruses.  

Iga uus suvi pakub üllatusi kauplejate tootevalikus ning lisaks ostudele on laadal pakkuda elamusi ja vahvaid kogemusi kogu perele.

Laata korraldab AS Tartu Turg ja lisainfot saab E–R kl 08:00-14:00
Tartu Turu kassa telefonil +372 5887 4335 või aadressil [email protected]

Kauplejatele

Kauplejate registreerimine Tartu Linnaportaalis algab teisipäeval, 21. mail kell 09:00.

Laadal müümiseks sisene ID-kaardi, mobiil-ID või smart-ID-ga Tartu Linnaportaali ja täida vastav TAOTLUSVORM. Kahjuks võib süsteemis esineda lühiajalisi katkestusi, mistõttu võib olla häiritud laadakaardil koha märkimine ja kinnitamine. Palume ette vabandust ja kannatlikku meelt! 

Müügiplatsid on sarnaselt eelmise aastaga kahes põhisuuruses - telgiga (3m x 3m) ja lauaga (1m x 1m) müüjatele. Üks müüja saab broneerida maksimaalselt kolm kohta ja müügikoha suurimaks pikkuseks on 9 meetrit. Sobiva müügikoha saab valida kaardilt taotluse täitmise käigus. Müügikoht registreeritakse müüjale alles pärast taotluse läbivaatamist ja laadakorraldaja poolt saadetud arve õigeaegset tasumist.

Informatiivne laadakaart

Müügikohtade hinnad:

 

 

 

 

Viimati muudetud 20.05.2024