2013
Heli-, valgus-, kino- ja lavatehnikat osteti Laia tänava kultuurikvartalis asuvatele kultuuriasutustele (Tartu Uus teater, Genialistide klubi, Tartu Elektriteater, kogukonnaõu Uus Õu). Idee viidi ellu 2014. aasta jooksul.
2014
- Madalaks tehti 47 ülekäigukohta, et mugavam oleks liigelda nii jalgratta, lapsevankri kui ka ratastooliga. Idee viidi ellu 2015. aastal.
- Rajati turvaline kaldapiire Emajõe äärde Kaarsilla ja Võidu silla vahelisele osale. Idee viidi ellu 2015. aastal.
2015
- Multifunktsionaalse spordi- ja kultuurihalli Arena eskiisprojektid valmisid 2017. aasta alguseks. Täpsemalt loe siit.
- Elleri kooli istumisala ehitamine Toomemäe nõlvale jäi tegemata, kuna projekt osutus lõpuks tunduvalt kallimaks.
2016
- Aparaaditehase taskupark avati pidulikult 16. juunil 2017. Taskupargi muudab omapäraseks tema ajalooline taust ja asukoht - endise tehasehoovina oli tegemist tööstusmaastikuga, mis on tänaseks saanud täiesti uue näo. Lisaks erinevatele kõvakatetele on Taskupargis olulisel kohal rohelus - leidub nii murukatet ja teisaldatavaid peenrakaste, hoovi istutatakse viljapuud ning juba on koha leidnud kasvuhoone. Külastajaid ootab palju erinevaid tasapindu istumiseks ja pinksilauad aktiivseks tegevuseks. Väiksemate rõõmuks on Taskupargis liivakastikompleks ja tehislombid.
- Ajaloolise ratsatalli katuse remont valmis suvel 2017. Rekonstrueerimistööde käigus eemaldatakse olemasolev eterniidist katusekate koos roovidega ning paigaldatakse tsingitud terasplekist kate koos aluskihtidega. Katusetööde käigus asendati pehkinud kandekonstruktsioonid ning remonditi tulemüür, hoone otsafassaadid, eenduvad frontoonid ja telliskarniisid. Katusele ehitati uued tuulutuskorstnad, katuseuugid ja paigaldati vihmaveerennid koos vihmaveetorudega. 1913. aastal valminud hoone on Tartu linnaarhitekti Arved Eichhorni projekti järgi ehitatud tallihooneks – Eestis ja Baltikumis ainuke omalaadne säilinud ehitis. Tartu linnale kuuluvas hoones tegutseb Tartu Ratsakool.
2017
- Liikumisrajad Emajõe kaldal ja Tähtvere dendropargis. 2018. aasta sügiseks tehti Emajõe äärde liikumisrajad ning korrastati dendropargis paiknev kinnikasvanud tiik, mille serva paigaldati ka pingid.
- Mart Reiniku kooli liikuma kutsuv hoov. Lastekaitsepäeval, 1. juunil 2019 avati Mart Reiniku kooli kahe maja vahelisel alal uus avalikku kasutusse jääv spordi- ja mänguväljak. Koolihoovi rajatud väljak pakub sportimisvõimalusi nii korvpalliplatsil kui ka lauatennise välilaudadel. Lisaks on mänguplatsil väiksematele lastele mõeldud kiiged, turnimisatraktsioon ja batuudid. Hoovi uued pinnavormid ja välimööbel loovad õuest paljude võimalustega keskkonna, kus igaüks saab oma mängu ise välja mõelda: saab tasakaalu hoida, hüpata, rippuda, kõõluda, kombineerida teekondi, korraldada võistlusi. Ümber ja üle erinevate elementide on muu hulgas märgitud maha 300 sammu pikkune rada, kus saab liikumise üle arvet pidada ning iseenda ja teistega mõõtu võtta. Kui koolimajade ümber parajasti sõidukeid ei liigu ega pargi, on avar asfaltpind mõeldud ratta-, rula- ja tõukerattasõiduks: platsi servas on künkaid ja hüppamiseks sobivaid kõrgeid servi.
2018
- Tartu Kesklinna Kooli liikuma kutsuv õueala. Avalikku kasutusse jääv Kesklinna kooli õueala avati 24. septembril 2019. Koolihoovi rajatud väljakul on tartaankattega multispordiala, mis sobib nii võrk- kui ka sulgpalli mängimiseks, eraldi on korvpalli mängimise, täpsusvisete ja kaugushüppealad, Twister ning labürint. Kooli õuealal on veel platvormidega slackline`i rada, treeningkeskus jõuharjutuste tegemiseks ning tõukerataste rambid. Lisaks on nõlvale rajatud liutorude ja turnimismuhkudega tartaankattega ala. Uuel mängu- ja spordiväljakul jagub mitmekesist tegevust igas vanuses lastele ja noortele.
-
Annelinna spordiväljaku renoveerimine. Annelinnas, Hansa kooli ja Descartes´i kooli vahelisel alal avalikku kasutusse jääv spordiväljak 24. septembril 2019. Pallimängude alal rekonstrueeriti asfaltkate, millele paigaldati uus plastkärgkate. Lisaks sai spordiväljak viis välijõuseadet.
2019
-
Eeskujulikud rattateed (1840 häält). Võiduidees sooviti korrastada Tartu olemasolevaid rattateid, et kõigil ratturitel oleks julgem ja mugavam liigelda. Kaasava eelarve toel ehitati Soola tänavale jalgratta- ja jalgtee. Ehitustööde käigus rajati Soola tänava lõigule Väike-Turu tänavast kuni Turu tänavani jalgratta- ja jalgtee koos kommunikatsioonide, kõnnitee, ülekäiguradade ja valgustusega. Teele rajatakse rattaparkla koos varjualusega ning parandati liiklusohutust ristmike ja mahasõitude ehitamisega. Kergliiklustee ehitamine läks maksma 199 505 eurot, millest 100 000 eurot finantseeriti kaasavast eelarvest.
-
Tartu Katoliku kooli Tähtpere Aed (1273 häält). Kõigile elanikele avatud mängukeskkond avatakse Tähtveres, Tartu Katoliku kooli juures, kus saavad kokku liikumine, mänguline teadus ja linnaloodus. Koolirahvas ja ümbruskonna pered leiavad Tähtpere Aiast aktiivset tegevust majaesisel väljakul ning aia pargiosas on rahulik mõtisklemiskoha igaühele.
2020
- Raadi rohelise jalgpallipargi tribüünihoone (1311 häält). Idees soovitakse rajada puitkonstruktsioonil põhinev ainulaadse arhitektuurilise lahendusega tribüün Eesti Rahva Muuseumi vahetus lähetuses rajatavale jalgpallistaadionile.
- Liikuma kutsuva ala loomine Veeriku kooli õuealale (1202 häält). Idees sooviti rajada Veeriku kooli juurde liikuma kutsuv õueala, mis arvestab erinevas vanuseastmes koolinoorte huvide ja vajadustega. Idee viidi ellu 2021.-2022. aastal.
2021
- Sadamaraudtee muutmine kergliikluse rohekoridoriks (1451 häält). Ligi 2,5-kilomeetri pikkune endine sadamaraudtee koridor muudeti jalakäija- ja rattasõbralikuks. Teelõik kaeti freespuruga, lisati valgustust, rajati teelaiendused koos pinkide ja prügikastidega, paigaldati truubid vee äravooluks ning lahendati autoteega ristumiskohad. Viidi ellu 2022. aastal.
- Emajõe vabaujula kaasajastamine (951 häält). Viiakse ellu 2023. aastal.
2022
- Mäesuusamägi ja lumelauanõlv Tartu Lumeparki (965 häält). Idees soovitakse laiendada praegust lumepargi ala Raadil ning rajada sinna kunstlik suusamägi, mida saaks talvekuudel kasutada nii mäesuusatamise kui ka lumelaua õppenõlvana. Viiakse ellu 2023. aastal.
- Istuge, palun! (830 häält). Idees sooviti paigaldada pinke Tartu kõikidesse linnaosadesse. Pinkide asukohtade valimiseks koguti 2023. aasta alguses linlastelt ettepanekuid. Hinnanguliselt saab paigaldada u 100 uut pinki. Viiakse ellu 2023. aastal.
2023
- Tamme kooli liikuma kutsuv õueala (1623 häält). Idees sooviti arendada Tartu Tamme kooli õueala kaasaegseks ja atraktiivseks avatud territooriumiks, mis mitmekesistab õppimis-, sportimis- ning vaba aja veetmise võimalusi. Viiakse ellu 2024. aastal.
- Joogiveekraanid Tartu tänavatel (1030 häält). Idees sooviti lisada Tartu linna avalikke joogiveekraane. Viiakse ellu 2024.-2025. aastal
2024
- Forseliuse kooli liikuma kutsuv õueala (1351 häält). Idees soovitakse Forseliuse kooli õuealal pakkuda paremaid vaba aja veetmise võimalusi kooli õpilastele ja piirkonna peredele. Koolihoovis võiksid olla pinnasest künkad, maasiseseid batuudid, trossirada, ronimispüramiid, seiklusrada, erinevad kiiged jmt.
- Karlova rand (1345 häält). Idees soovitakse rajada heakorrastatud, jõele avatud puhkamiskoht Sadamaraudteel Jõe Prisma ja Siili tänava uusarenduse vahelisele alale.