Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Osakonna tutvustus

Osakonna haldusalaks on reguleerida ja korraldada osakonna valitsemisel oleva linnavara valdamist, kasutamist ning käsutamist.

Linnavarade osakond
Küüni 1, 51004 Tartu
736 1292
 

LMO_ehitusteenistus_tunnuspilt.jpg
Ehitusteenistus

Teenistuse ülesandeks on linna ning linnaga seotud asutuste hoonete ja rajatiste investeeringute planeerimine, munitsipaalehitiste ja –korterite ülevaatuste tegemine, tehnilise ülevaatuse aktide koostamine, remondivajaduste määramine, remondikulude hindamine ning remonditegevuse korraldamine ja järelevalve.

Vaata lähemalt
LVO_eluruumideteenistus_tunnuspilt.jpg
Eluruumide teenistus

Teenistuse ülesandeks on osakonna valitsemisel olevate eluruumide üürimise ja tasuta kasutusse andmise korraldamine, üürilepingute ning tasuta kasutamise lepingute sõlmimine, linna eluruumide üürilepingute ja tasuta kasutamise lepingute arvestuse pidamine, linna eluruumide üürimise ja tasuta kasutusse andmisega seonduvate juriidiliste probleemide lahendamine.

Vaata lähemalt
LVO_majandamisteensitus_tunnuspilt.jpg
Majandamisteenistus

Teenistuse ülesandeks on mitteeluruumide võõrandamise ja omandamise korraldamine, linna mitteeluruumide rentimise, üürimise ja tasuta kasutusse andmise korraldamine, rendi- ja üürilepingute ning ruumide tasuta kasutamise lepingute sõlmimine, linna mitteeluruumide rendi-, üüri- ja tasuta kasutamise lepingute arvestuse pidamine.

Vaata lähemalt

Viimati muudetud 07.12.2020