Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
10°

8. mail toimub Medita kliinikus COVID-19 vaktsineerimine

Medita kliiniku teade

3. mai / Medita kliinik vaktsineerib 8. mail Tartus COVID-19 vastu 50-aastaseid ja vanemaid (sh need, kes saavad käesoleval aastal 50-aastaseks) ning riskirühma kuuluvaid inimesi, sõltumata vanusest.

Vaktsineerimine toimub Pfizer-BioNTech vaktsiiniga Comirnaty.

Alates 30. aprillist saavad 50- aastased ja vanemad inimesed vaktsineerimisaega broneerida Medita kliiniku telefonil 17101.

Alates 3. maist saavad 50-aastased ja vanemad inimesed vaktsineerimisaega broneerida patsiendiportaalis www.digilugu.ee või Medita kliiniku veebiregistratuuris. Jätkuvalt saab aega broneerida ka telefoni teel.

Riskirühma kuuluvad inimesed, olenemata vanusest, saavad vaktsineerimisaega broneerida patsiendiportaalis www.digilugu.ee. Medita kliiniku infotelefoni kaudu riskirühma inimestele vaktsineerimisaega ei broneerita!

Kasutades registreerimiseks patsiendiportaali www.digilugu.ee, on vajalik Smart-ID, mobiil-ID või ID-kaardi olemasolu. Kui olete vaktsineeritavate inimeste sihtrühmas (vastavalt vanusele või kuuludes riskirühma), siis ilmub sisse logimisel avalehele sellekohane teavitus. Patsiendiportaali kasutamiseks saab iga päev kell 10.00-14.00 küsida abi telefonil 600 3033.

Medita kliiniku infotelefon 17101 on avatud esmaspäevast neljapäevani kell 8.00-20.00 ja reedeti 8.00-19.00. Medita kliiniku infotelefonil ei broneerita vaktsineerimisaega riskirühma kuuluvatele inimestele. Samuti ei osutata telefoni teel meditsiinilist nõustamist.

Vaktsineerimissoovist saab teada anda ka Medita kliiniku e-posti aadressil vaktsineerimine@medita.ee.

Täpsem info on leitav Medita kliiniku koduleheküljelt www.medita.ee/covid-19-vaktsineerimine

Viimati muudetud 03.05.2021