Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Bolt avas Tartu kesklinnas uue kontori

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Vaade uue kontori akendest

22. mai 2024 / Tehnoloogiaettevõte Bolt on Tartus sedavõrd jõudsalt laienenud, et eelmine kontor jäi ettevõttele kitsaks. Esmaspäeval lõigati lint läbi uues kontoris, mis asub Kvartali keskuses ning kulgeb läbi kahe korruse.

Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse arengu osakonna uusettevõtluse valdkonnajuhi Ketter Ojakivi sõnul on laienemine oodatud ning oluline sündmus. „Meil on ükssarviku staatuses oleva Bolti kontori laienemise üle põhjust uhke olla. Maailma mastaabis edukad tehnoloogiaettevõtted hindavad Tartut kui ettevõtluskeskkonda. Oleme atraktiivne arendus- ja ettevõtluskeskus paljudele kohalikele ja rahvusvahelistele ettevõtetele ning on tore näha, et ka Boltile,“ ütles Ojakivi. 

Varasemalt toimetas Bolti Tartu kontor samuti Kvartali keskuses, kuid kontoriruumid loodi 2018. aasta vajaduste ja töötajate arvu järgi. Nüüdseks on Bolt kuue aasta tagustest oludest välja kasvanud ­- varasema 80 töökoha asemel mahub äsja avatud ruumidesse töötama 150 inimest. Kontoripind suures üle kahe korra ning laiub nüüd 1500 ruutmeetril.

Varasem ruumipuudus tõi endaga ka koosolekuruumide kitsikuse. Uutes ruumides on endise 11 koosolekuruumi asemel 25 erinevat tuba, kus enda veebi- või tiimikoosolekuid segamatult läbi viia. Poole rohkem ruumi tähendab muidugi ka seda, et Bolt otsib Tartu engineering hubi enda ridadesse juurde insenere ja analüütikuid ehk tegeleb ka aktiivselt kohalike talentide värbamisega.

Viimati muudetud 22.05.2024