Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-1°

Ideede Teisipäeva veebiseminaril esineb Kaimar Karu

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Ideede Teisipäev

30. aprill / Tartu Linnavalitsuse, Tartu Teaduspargi ja Tartu Ärinõuandla kaaskorraldatud Ideede Teisipäeva ürituste sarja veebiseminaril esineb 5. mail endine väliskaubandus- ja infotehnoloogia­minister Kaimar Karu. Veebiseminari modereerib tippettevõtja Kuldar Leis ja see on kõigile osalejatele tasuta.

Veebiseminaril on arutelu all Eesti konkurentsivõime, sealhulgas rohepööre, haridus ja teadusrahastus ettevõtluse ja ekspordi arendamiseks ning ootamatute väliskeskkonna tegurite lahendamine. “Julgus eksperimenteerida ja oskus muuta innovatsioon igapäevatöö osaks on Eesti tööstusele hädavajalikud, et maailmas konkurentsivõimelisena püsida,” ütles veebiseminaril esinev Kaimar Karu.

Abilinnapea Raimond Tamm tõdes, et pöördelistel aegadel on oluline näha ja luua võimalusi meie majanduse konkurentsivõime suurendamiseks. “Vajalik on tekitada seonduv arutelu ning jõuda õigeaegsete otsuste ja meetmeteni, mis võimaldavad muutunud ühiskondlike ootuste ning nõudluste tingimustes meil majanduskriisi väiksemate kaotustega ületada,” ütles ta.
 
39-aastane Kaimar Karu on IT-sektoris töötanud üle 20 aasta ja täitnud erinevaid rolle spetsialistist juhini ning tarkvaraarendusest teenuste juhtimiseni. Lisaks era- ning avaliku sektori praktilisele kogemusele on ta koolitanud ja konsulteerinud Eesti riigiasutusi. Karul on teadusmagistrikraad filosoofias Tartu Ülikoolist.
 
Ideede Teisipäeva veebiseminaril osalemine on tasuta, vajalik on eelnev registreerimine: https://forms.gle/2tBRi6uhqPZ43vBP8. Osalejatele saadetakse veebiseminari Zoomi link mõned tunnid enne ürituse algust.
 
Ideede Teisipäev on valdkondade ülene kohtumisõhtu juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle. Ideede Teisipäeva sari on kestnud juba neli aastat aastat, toimudes iga kuu esimese täisnädala teisipäeval. 5. mai üritus toimub eriolukorrast tingituna esmakordselt veebikeskkonnas.

Lisainfo: abilinnapea Raimond Tamm, 515 4738, raimond.tamm@raad.tartu.ee.

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 30.04.2020